Vesti i obaveštenja

Danas oko 10 h saznao da je stiglo u trezor da ko uplati do 31 decembra poslednju ratu socijalnog,pio i poreza . ulazi u reprogram i otpis kamate na porez i otpis pio duga i socijalnog ako se do 2014 redovno sve placa. aa svi cute o tome.
 
Danas oko 10 h saznao da je stiglo u trezor da ko uplati do 31 decembra poslednju ratu socijalnog,pio i poreza . ulazi u reprogram i otpis kamate na porez i otpis pio duga i socijalnog ako se do 2014 redovno sve placa. aa svi cute o tome.

Ajde mi malo pojasni ovo. Za koji se period radi taj otpis i reprogram. Jel se to tice ove godine,ili neki period unazad? Ja licno uredno placam,ali ima neko ko ne placa,a blizak mi je,tako da kad mi razjasnis,i kad mu kazem bice svasta,posto je tip stipsa,tesko vadi pare osim ako ne mora.
 
Dragane dobro si čuo mada sam ja platio sve iako sam imao nešto sitno kamate, morao bi u narednom periodu redovno da uplaćujem da bi se kamata otpisala a kad krene sezona to se zaboravi.
 
A jeste li čuli izjavu predstavnika sindikalaca iz IMT-a?Komentar na dnavniku u 19:30 je bio "za ne poverovati".
 
A šta misliš na kakvom je taj poslu zaradio platu.

- - - - - - - - - -

Danas oko 10 h saznao da je stiglo u trezor da ko uplati do 31 decembra poslednju ratu socijalnog,pio i poreza . ulazi u reprogram i otpis kamate na porez i otpis pio duga i socijalnog ako se do 2014 redovno sve placa. aa svi cute o tome.
Danas mi knjigovođa kaže.
Ko u 2013 godini plaća redovno do 15 u mesecu otpisuje mu se kamata u visini od 50% dugovanja .Za ostatak od 50% moraš biti redovan platiša u 2014.I tek nakon tog perioda ide otpis glavnice.E sad ništa zvanično nije dobila tako da može doći i do greške.

- - - - - - - - - -

Danas u dnevniku 2 sve kako sam napisao samo se glavnica ne otpisuje nego se placa u 24 mesecne rate.
 
Po ko zna koi put samar postenom svetu, redovnim platisama !!! Upravo zbog ovakvih dogadjanja ja moju decu vaspitavam da budu ne platise. Stalno im govorim da bolje prolazi neposten od postenog ili ti redovnog platise. NE placajte TV, ne placajte vodu jer posle dve godine spor zastareva, ne placajte grejanje(nemogu celu zgradu iskljuciti zbog nas)... al ne vredi. Neka mi neko kaze da nisam u pravu! Sta mi vrede saveti kada me ni rodjena deca ne slusaju.
 
[h=1]Otvaranje granica - spas ili krah?[/h]Naša zemlja će tako zaštiti domaću proizvodnju, kaže za Novosti Danilo Golubović, državni sekretar u Ministarstvu poljoprivrede.
Pokušaji da se kod određenih prehrambenih proizvoda odloži ukidanje carina, najvarovatnije će, priznaje i sam Golubović, biti uzaludni.
Evropa, naime, u ovim slučajevima traži detaljnu analizu o mogućim štetnim posledicama po domaću proizvodnju. Takve podrobne analize Srbija nema.

Prema njegovim rečima, vrlo je teško napraviti preciznu analizu moguće štete svih tarifnih stavki, kojih ima više od 400.

Međutim, do kraja januara, kada će se održati sastanak sa predstavnicima Evropske komisije, napravićemo listu poljoprivrednih proizvoda za koje ćemo tražiti produžavanje carinske zaštite nakon 2014. godine. Na tom spisku će se naći određeni proizvodi iz voćarstva i klanične industrije, za koje ćemo statistički da utvrdimo da imaju problem u "okršaju“ sa konkurencijom iz EU.


ceo tekst na http://www.b92.net/biz/komentari.php?nav_id=675761
 
Ma da na toj zemlji zaposli bar ovu svoju braću(gancije)pa da se socijala i lopovluk malo rastereti bilo bi efekta
 
Prodaju nasu zemlju biznismenu bez zuba koji ce da nas izvuce iz krize i da nam pomogne.
On,kao i nasi politicari to rade zbog nas ,zbog naroda,ni slucajno da njima bude dobro.
Ne mogu da docekaju sledecu godinu da stupi Zakon gde stranci mogu kupovati zemlju,pa racunaju - ajd da mi to krenemo ranije,da vidimo kako je.
Tuga...
Ma ljudi, to mora biti da Vučić i Dinkić prodaju svoju dedovinu kako bih izvukli iz krize srpsku poljoprivredu. Hvala im mnogo im hvala sto se toliko zrtvuju
 
neka ga vode u srbiju tamo ima jos vise neobradjenih cuka pa nek on uzgaja lekovito bilje
piso sam i ranije da ce biti njima najbolje da traze samo percele gde nema bandera da ne smetaju
sramota i od vucica
a da ne zaboravim sigurno ko bude radio kod seika imace sigurno min 800 evrici platu (kako ne)
i eto dusko prijatelju politike koja tuce po nasoj guzici
da ne zaboravim zitko iz b.topole poslo radnike na 60% najveci silos u siroj okolini ako se ne varam
i da kupio ga verano motors
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh