Vesti i obaveštenja

Ko je gledao budzet, mogao je da vidi da je predvidjeno 32 milijarde za subvencije u poljoprivredi. Po meni vise je nego ocigledno da ce biti subvencionisano i zemljsite kod pravnih lica. Mislim da ce subvencionisati i mehanizaciju.

Takodje mislim da subvencije za pravna lica treba zabraniti, sve dok se ne ispitaju prethodne privatizacije. Pa kad posle toga postave nas i njih u ravnopravan polozaj po pitanju nabavke tj poklanjanja zemljista, onda mogu i subvencije da im se daju.
 
Svidja mi se pravac tvog razmisljanja! Ako ne uvek bar ponekad. :osmeh: Ali na zalost to su puste zelje! I sto se mehanizacije tice a i subvencija pravnim licima!
 
@Peet,

I meni se svidja tvoj pravac, posto kapiram da po tebi da ce svih 32 milijarde podeliti kao do sada, sto mu dodje nekih 250 eura/ha. Jel ti verujes u ovo?
 
@Peet,

I meni se svidja tvoj pravac, posto kapiram da po tebi da ce svih 32 milijarde podeliti kao do sada, sto mu dodje nekih 250 eura/ha. Jel ti verujes u ovo?
Siguno da ne verujem! A posto sam ja pristalica subvencija pravo da ti kazem, bilo bi mi drago da se isplati toliko!:osmeh:
Sto se tice isplate pravnim licima da ne budem pogresno shvacen i ja se protivim!
 
Da li tim iznosom treba da bude obuhvaceno i subvencionisanje stocarstva, vocarstva... ili samo ratarstva?
 
To ja sramota jedne države,ako se Srbija može tako nazvati,da je dozvolila da nekolicina bude toliko jaka da sutra pita "pošto je ta naša Srbija"
 
Nazad
Vrh