Vesti i obaveštenja

Visedecenijski lopovi sa nase politicke scene kada hoce sta god vredno da stave na noge,pokrenu,unaprede...oni to poklone stranom kapitalu ili prljavom domacem i prepuste i imovinu i uposljenike nemilu i nedragu novom,bolesnom,genocidnom kapitalizmu.
 
Kada naše poljoprivredno zemljište prodaju Arapima, Austrijancima, Kuvajčanima, Hrvatima, Mađarima... dali će se nakon toga i dalje to zvati Srpska poljoprivreda? NEPAMTIM DA SMO IKADA IMALI GORU VLAST OD OVE! Zanima me dali i dalje postoji asocijacija poljoprivrednika koja bi trebalo da se oglasi i zaštiti srpskog Seljaka
 
Asocijacija postoji ali ne radi ništa.
A naša vlada se stavila u položaj koji je iznad naroda Srbiji i svojevoljno odlučuje koji deo teritorije će prodati Arapima koji Austrijancima... kao da su na ovim izborima dobili podršku da raspolažu Srbijom a ne samo da je predstavljaju u svetu.
 
Pa nije ostalo puno toga profitabilnog i stranom kapitalu interesantnog a da vec nije prodano ili bar kaparisano.Tako je sada na red dosla poljoprivreda za koju i vlastodrsci govore da je zamajac privrednog oporavka.Ali kako ce biti zamajac ako upliva kapital sa strane i krene da izvlaci lovu iz tog ulaganja.Pa da nas nece valjda podizati svojim novcem?!Logicno je da ulazu u najkvalitetnije zemljiste da bi ostvarivali debeo profit,a ne da bi oporavljali srpsku poljoprivredu i privredu u celini koja odavno opstaje na infuziji i aparatima za reanimaciju.
 
Vlada Srbije razrešila je Miloša Milovanovića dužnosti pomoćnika ministra poljoprivrede, trgovine, šumarstva i vodoprivrede - Sektor za poljoprivrednu politiku i medjunarodnu saradnju, na lični zahtev, objavljeno je u "Službenom glasniku Republike Srbije".
http://www.blic.rs/Vesti/Ekonomija/...c-direktor-Nacionalne-sluzbe-za-zaposljavanje
Pošto je otišao ''na lični zahtev'' ima pravo još 6 meseci na punu platu.Jadnik.
Žvalonja.
 
Funkcioneri od svake transakcije valjda imaju bakšiš. Barem se to tako radi u korumpiranom, trulom kapitalizmu. Da li si sredio nekome dobru prodaju ili dobru kupovinu, sve jedno dobijaš bakšiš(proviziju, poklon, nagradu... ili kako već sve nazivaju tu vrstu mita). U nekim slučajevima možda i od obe strane...

- - - - - - - - - -

Pošto je otišao ''na lični zahtev'' ima pravo još 6 meseci na punu platu.Jadnik.

Pa mora da ima neku siguricu dok se ne snađe za novi posao, siroma' nije uspeo da naštedi od skromne kabinetske plate da premosti do prve plate kod novog poslodavca. Hoću li i ja imati još šest meseci platu ako sam batalim posao ili me najuridu?
 
E, мој министре. сачекајте неки дан док се попуне, па онда поново плаћајте. нама вероватно не требају резерве.
 
pozivnica-2013.png
 
Novi ljudi stara prica , tako je u nasoj mlinskoj industriji svojevremeno nestalo 15 vagona psenice i direktor mrtav hladan izjavi "pojeli golubovi".
On malo "robijao" ,mlinsku preuzela Viktorija i svima lepo ,a Macva polako crkava.
 
Nazad
Vrh