Vesti i obaveštenja

Gde cu odobravati "jadan ne bio". Govorim ti da smo mi ssvim drugi mentalitet od spomenute Kine, da ne kazem nekih drugih normalnijih zemalja kao sto je Nemacka ili Austrija.
p.s.
Ovde su prasici i kucici sasvim ne bitni i igrom slucaja su se nasli u prici :ppozdrav:
 
Gde cu odobravati "jadan ne bio". Govorim ti da smo mi ssvim drugi mentalitet od spomenute Kine, da ne kazem nekih drugih normalnijih zemalja kao sto je Nemacka ili Austrija.
p.s.
Ovde su prasici i kucici sasvim ne bitni i igrom slucaja su se nasli u prici :ppozdrav:

Pomislio sam da mozda i mi treba da pocnemo da jedemo kucice pa da se onda dozovemo pameti.:osmeh:
 
То је за нас млађе, филмски речник.
Сутра сам мислио да пошаљем допис министарству, да нам ни по коју цену не открију која су то складишта муљала, да би могли и њима да предајемо нови род, и да културно избалансирамо тај минус од 100 хиљада тона. Да се не цимамо, а и родило је брате. Такође сам мислио и да им предложим откуп новог рода у количини од нула килограма пошто нам резерве нису потребне.
 
U Kini bi neko za ovo bio postavljen uza zid.:zli:

I ovde ce takvi uza zid, samo dok se narod dozove pameti.

- - - - - - - - - -

Kada su privatizovali nas milin u Smederevskoj Palanci silosi su bili puni psenice. Ovaj lopov sto je kupio mlin za saku evra prodao je psenicu iz silosa i mlin mu je ostao za dzabe. Kada su procenjivali cenu mlina napisali su kako u silosima nema psenice jer su je "pojeli golubovi"...
 
[h=2]Preko „Agroposlova“ Jovanović, uz već postojećih 67,01 odsto akcija, kupio dodatnih 32,08 i tako postao vlasnik najznačajnijeg otkupnog mesta za žitarice u južnom Banatu[/h] BEOGRAD - Širi dalje.
Čedomir Jovanović, lider LDP, kupio je „Silos“ iz Kovina, firmu za skladištenje i sušenje žitarica i industrijskog bilja, saznaje Kurir. Naime, firma „Agroposlovi“, u kojoj je Jovanovićeva supruga Jelena direktor, a Jovanović preko firme „SHSF d. o. o.“ jedan od većinskih vlasnika, postala je pre dva dana (14. juna) vlasnik gotovo 30 odsto akcija „Silosa“.

Kad se tome doda da su „Agroposlovi“ odranije vlasnici 67,01 odsto akcija, to znači da su Jovanovići sada postali vlasnici gotovo cele firme. U izveštaju o preuzimanju akcija navodi se da je reč o preuzimanju 53.583 akcija, a da je vrednost jedne akcije 626 dinara.E konacno i ovo izaslo u javnos
 
I platio akcije 626 dinara,moj otac je radnik te firme,silos i mlin rade sa 12 radnika,znaci izivljavanje nad radnicima,otpusteno oko 15 radnika pre mesec dana,jad i beda!!!Do nove godine rade i posle kljuc u bravu...E zemljo Srbijo sta si docekala...
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: PKB
Sad treba ... Čedu u pedu :haha:... sljam su svi do jednog! sve to treba u lazu lazarevic, u stvari jos lakse je samo prebaciti naziv instituta na zgradu vlade-skupstine i ostalih mesta gde se politicari nalaze ...
 
Upravo sam sada cuo nesto novo po pitanju poreza . Mi koji nismo u PDVu. cemo placati 20% od ostvarenog prihoda,jer se ukida porez po katarstaskom prihodu.Ko ce to kontrolisati i kako jos se ne zna,ako je jos neko cuo nesto slicno neka se javi da cujemo.
 
Nazad
Vrh