Uputstvo za podnošenje zahteva za povrat akcize za gorivo

Meni leglo iz Avgusta 8-og, a iz jula što sam poslao nisu mi pustili. E sad možda se ja nisam odrekao žalbe pa zbog toga kasni( ne mogu da se setim). Koj će ga znati.
pa ti se odrekni sada ako vec nisi
neces nista pogresiti
 
Dobio rešenje,prihvatio.Gde se nalazi opcia za odricanje?ne mogu da nadjem,ili sam ćorav.
 
Dobio rešenje,prihvatio.Gde se nalazi opcia za odricanje?ne mogu da nadjem,ili sam ćorav.
Već sam pisao postupak kako da se odustane od prava na žalbu na dobijeno rešenje za refakciju i za ePodsticaji u ovoj temi
ali dobro nema veze napisaću ponovo.


Uputstvo za odustanak od prava na žalbu za refakciju u okviru softverskog rešenja eAgrar


  1. Prijavite se na vaš eRPG
  2. Kliknete na

    Update

    Podnošenje žalbi i odustanak od prigovora​

    Ubrzajte proces punosnažnosti donetog rešenja izričitim odustankom od prigovora u predviđenom roku.

Zatim uradite sledeće​

Broj predmeta: U padajućem meniju izaberite broj sa rešenja (Nalazi se na samom rešenju za refakciju)

Vrsta podneska: Odustanak od prigovora

Napomena: Odustanak od prigovora

Priložena dokumenta (Dodaj prilog): Rešenje za refakciju.pdf
Podnesi zahtev
 
Već sam pisao postupak kako da se odustane od prava na žalbu na dobijeno rešenje za refakciju i za ePodsticaji u ovoj temi
ali dobro nema veze napisaću ponovo.


Uputstvo za odustanak od prava na žalbu za refakciju u okviru softverskog rešenja eAgrar


  1. Prijavite se na vaš eRPG
  2. Kliknete na

    Update

    Podnošenje žalbi i odustanak od prigovora​

    Ubrzajte proces punosnažnosti donetog rešenja izričitim odustankom od prigovora u predviđenom roku.

Zatim uradite sledeće​

Broj predmeta: U padajućem meniju izaberite broj sa rešenja (Nalazi se na samom rešenju za refakciju)

Vrsta podneska: Odustanak od prigovora

Napomena: Odustanak od prigovora

Priložena dokumenta (Dodaj prilog): Rešenje za refakciju.pdf
Pozdrav, ne mogu da odustanem od prava na zalbu na resenje za refakciju. U padajucem meniju nemam odgovarajuci broj resenja koje treba da izaberem da bih mogao da se odreknem zalbe. Da li ste imali ovakav probelm ili znate mozda kako da resim? Vec tri meseca ne dobijam novac od podnetog zahteva.
 
Meni su upl.novac i bez odricanja.
Za subv.po hektaru ,priplodna grla i tov opcija odricanja se sama pojavljivala u epodsticajima.
 
Podneo zahtev jos u julu i stiglo resenje pa se odrekao zalbe ali jos nista od isplate

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ako imas plastiku onda mozes na pumpi, ali prvo plati pa onda trazi upit.

Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
Mislio sam u E-agrar. Pošto nemam NIS karticu.....
ako si predavao refakciju i dobio,odes u e upravu i pogledas resenja koliko si trazio do sada

ako nisi nista predavao pogledas na e agraru na racunima,jbg sabiras po racunima i to je to

oduzmes od ukupne povrsine koju imas tj parcele i znaces

5min posla
 
Mozes da vidis preko eAgrar-a kad hoces da dodajes parcele za neki racun da popunis litrazu sa istog.Ides parcelu po parcelu i izbaci ti koliko jos imas litara za svaku.Sem ako nema milion parcela.
 
Ja sam podneo zahtev 24.05. Stiglo resrnje odreko se zalbe prema upuctvu. Još uvek nema uplate...sad gledam na e agraru piše Refaction status PAYED. al novca ni uplate nema...gde je problem jel zna neko?
 
Nazad
Vrh