Umiranje naših kuća

To stoji da ima mnogo takvih slučajeva ali se meni čini da je u pitanju mentalitet ljudi i ništa više.
 
Zemunice su danas stvar tehnologije i opstanka kad su nam robovlasničke države koje tretiraju narod kao stoku koju treba musti dok ne crkne. Svi ćemo polako u ovakve zemunice....


To je nova generacija klinaca koji kapiraju da ovako više ne može i da se treba otkačiti od svake vrste državnih ili privatnih 'servisa'. Ovakve kuće se sada rade širom sveta i sve ih je više.

 
675112
to mogu bogati Ameri da prave vikendice :ppozdrav:
baš bi bilo zgodno imati takvu kuću pored Morave :haha:
http://vukajlija.com/zabava/posteri/675112
675112


- - - - - - - - - -

deda-gde-se-uliva-ova.jpg
 
Čitao sam 40 strana da bih video hoće li se uzeti na kraju, tj. hoće li se Ivanerns stvarno preseliti na selo i primeniti svoje računice na te famozne plastenike, pa da krenem njegovim stopama. Kad ono - cvrc. Džabe čitao :osmeh:

Odustao sam od borbe, sad sam preko... Ostaje mi žal za time, životom u selu, ali neke stvari nisam mogao da istrpim a tiču se države i njenog odnosa prema meni, poštenom radniku... Shvatio sam da nemam perspektivu u Srbiji, ne zbog posla, poslova ima, nego zbog svega ostalog, mentaliteta, školstva, zdravstva, sudova, milicije, ma, svega...

Podigli smo sidro i odlučili da odemo preko, da pokušamo, i evo nas već skoro pola godine, i živimo mnoooogo lepše nego u Srbiji...
Sad tek vidim kako ljudi mogu lepo, jako lepo da žive od svog rada...


Srđoni, raspitaj se, cimni se sa fotelje i videćeš da može, ako se hoće...
 
Pa na osnovu cena u Apatinu i okolini, cena za kuću od 200m2 bi bila oko 30 000 eura. Sada sve zavisi kako je rešeno grejanje, veličina placa, broj nusprostorija i još dosta sličnih stvari.
 
Nazad
Vrh