Udruženja poljoprivrednika

па све док је таквих као што је колега срђуан јја мислим да ће нам тако и бити ,, вечито смо неверне томе , а ја то разумем у потпуности јер су људи више пута изиграни и сада онај ко се опекао на млеко он и у јогурт дува, зајебо нас тито са задругама па су људи огорчени и сада имају слику која им не дозбољава да опет буду преварени али ја мислим ако се ствари узму у своје руке да је то друга прича,, тако ја мислим, не мора да значи да је исправно ,, поззз
 
Ova tema je preozbiljna za nas seljake.Ovde sve neki političari u pokušaju,a sve kad se sagleda svak na svoju stranu vuče i od druge da odvuče.
 
Nije bas tako.
Ovde ima ljudi kojima "TRENUTNA SITUACIJA ODGOVARA"
Preracunali su se i videli.
Dobili povracaje, raznorazne subvencije ,,, i basiraju kako vlast svira.
A, velika vecina koja trpi zbog katastrofalne situacije nastoji da se udruzivanjem
izbori za boljitak.
Zato svi slozno, :ppozdrav:
 
Reklo bi se da je onima koji žive ispod repa vlastodržaca lepo i toplo.

Samo složni i organizovani, mogu se izboriti za svoje interese.
 
Pa tako,u to udruzenje nema mesta za vlasnike z.z.-a,d.o.o,privatnih polj.apoteka....
Udruzenju ne trebaju megalomani,ljudi koji puno ha obradjuju,jer vise ima ljudi sa manjom povrsinom.
 
Kurkela je napisao(la):
Nije bas tako.
Ovde ima ljudi kojima "TRENUTNA SITUACIJA ODGOVARA"
Preracunali su se i videli.
Dobili povracaje, raznorazne subvencije ,,, i basiraju kako vlast svira.
A, velika vecina koja trpi zbog katastrofalne situacije nastoji da se udruzivanjem
izbori za boljitak.
Zato svi slozno, :ppozdrav:

Nešto mi se Vi Šapčani najviše brinete oko "katastrofalne" situacije u poljoprivredi.To neće biti dobro :nono:
 
provac je napisao(la):
па све док је таквих као што је колега срђуан јја мислим да ће нам тако и бити ,, вечито смо неверне томе , а ја то разумем у потпуности јер су људи више пута изиграни и сада онај ко се опекао на млеко он и у јогурт дува, зајебо нас тито са задругама па су људи огорчени и сада имају слику која им не дозбољава да опет буду преварени али ја мислим ако се ствари узму у своје руке да је то друга прича,, тако ја мислим, не мора да значи да је исправно ,, поззз
Ja sam clan poljoprivrednog udruzenja Agroviminacijum koje je osnovano pre godinu dana.I za to vreme sve firme koje smo pitali da radimo robnu razmenu na pocek su trazile da registrujemo zadrugu da bi imali odgovorno lice i racun za poslovanje.Zato nemoj da se ljutite kad kazem da nista nije sve tako lepo kako ljudi pojedini promovisu.Ako vi mozete da nam pomognete savetima a ne samo napadima i retorickim odgovorima pomagajte.A nemojte da nas sve redom napadate a ovamo zelite da se udruzujemo.Zato sam vas i pitao za predstavnike u Pozarevcu kojima bih se obratio za pomoc oko uclanjivanja u vase asocijacije.Ako budemo veci i slizniji moci cemo nesto i da ostvarimo.Pozdrav prijateljski svim poljoprivrednicima i udruzenim i neudruzenim. :ppozdrav:
 
Dajem glas onom udruženju koje će javno da kaže:

Ako dođemo na vlast hapsimo i oduzimamo imovinu svim tajfunima i sadašnjim političarima, jer su nas PREVARILI

Jedna pesma za sve koji žele da se udružuju:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MAdCuPnxCYA&feature=related[/youtube]
 
Започели сте добру тему. И на томе је стало. Претпостављам да овај форум активно посећују углавном особе које се баве пољопривредом, верујем млађи свет. Да ли заиста нисте заинтересовани за тему "Удружења пољопривредника" или нисте информисати ИАКО је то од апсолутног зачаја за сваког произвођача,без обзира на величину поседа..
 
pozdrav
ko moze da mi odgovori kakva je procedura za ulazak udruzenja pol. u asocijaciju i predlog koju asocijaciji vredi ulaziti bez uvrede :sta:
 
на вама је да се одлучите .видите рад асоцијације пољопривредника војводине и асоцијације пољопривредника србије, ја као представник АПС могу само да вам кажем да код нас могу да се учлане само удружења, за сада а можда ћемо нешто и мењати после годишње скупштине у марту, ја не желим и нећу да вас наговарам где да се приклоните али у сваком случају то увек можете и да промените,, позззз за Кулу
 
Провац,
дозволи да се огласим у име свих осталих чланова форума са подршком твојој идеји да се промени статут АПСа да чланови могу постати и појединци.
Никад нисам ни крио, а нисам ни једини, који је већ члан неког удружења, за које се испоставило да је направљено само про форме и зарад интереса неколицине. Поучен тим искуством, а обзиром да је у мојој средини нема других удружења која су права удружења, нисам у могућности да постанем АПС, а сматрам да својим учлањењем могу да остварим сопствене бенефите, али и да дам свој допринос удружењу. Олакшајте приступ АПСу, тиме ће нам свима бити лакше и бићемо много бројнији.
:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh