Udruženja poljoprivrednika

A jel postoji ogranicenje kolicine goriva po clanu?
 
da.500 litara za sada,da vidimo kako ce ici.
tih 500 lit,moze(mora) da se kupi do 15 juna 2010,
nebitno da li odmah ili svaki dan po 10 litara da kupis.

ako sve bude kako treba,od 1 jula mozemo povecati potraznju.tj vecu litrazu po clanu.

i naravno mora da si clan naseg udruzenja. :D
 
Tako je i kod nas u Banatskoj leniji-samo što je nafta jeftinija za 4,8 din.A obećavali su oko 20% nižu cenu.A odmah treba platiti članarinu od 1200 din.
 
talianu je napisao(la):
Zar mora na ćirilici ,ja spremio papire ali na latinici :sta: :sta: :sta:?

Izvini, tek sad sam video. Postoji program koji prevodi latinični tekst u ćirilični i obratno.
Ako ti treba javni se da ti pošaljem.

Pozdrav
 
u 19 je skup udruzenja(asocijacije),
tj asocijacija je pozvala svoje clanice,
pa reko ako ima koga da ide(posto cu ja ici)da se nadjemo.
 
Ej,evo ja bih da idem?! ::namigivanje:: a kako ces i ti da ides kad si rekao da idemo i sutra na "odbranu"Ljutova :haha: de mani se tog konferisanja vataj lopatu..... :cao:
 
u Basaidu smo osnovali udruzenje poljoprivrednika "Banatski paor". Pristupili smo Asocijaciji poljoprivrednika, za sada desetak clanova ali tek smo na pocetku. Veliku zahvalnost dugujemo @KishRobertu koji nam je mnogo pomogao prilikom osnivanja ::svaka cast::
 
Koja reklamaaaaa,Roberteeeee :D :D :D
Cestitam basaidcima na osnivanju!p.s.mogli ste zvati na cast(ili ce te to na prvoj tribini?!) :haha: ::svaka cast::
 
ralekiraj je napisao(la):
u Basaidu smo osnovali udruzenje poljoprivrednika "Banatski paor". Pristupili smo Asocijaciji poljoprivrednika, za sada desetak clanova ali tek smo na pocetku. Veliku zahvalnost dugujemo @KishRobertu koji nam je mnogo pomogao prilikom osnivanja ::svaka cast::
zanima me ako mogu da dobijem kontakt telefon ili sta vec da bi mogao da kontaktiram Asocijaciju jel smo i mi ovde u Banatu tacnije u Vladimirovcu osnovali udruzenje "RATARI VLADIMIROVAC"pa bih pristupio asocijaciji pozdrav.
 
Pošto sam član foruma a bavim se poljoprivredom iz Suseka sam,malog mesta u sremu,nas desetak bi da osnujemo udruenje pa bi nam trebalo malo pomoći ako je neko raspoložen da nam to i učini,za početak nas interesuje šta sve treba od dokumentacije,koliko se plaća za osnivanje udruženja i da li se svake godine plaća državi taksa,takođe bi bilo od pomoći da nam neko da statut po kome bi uradili.unapred zahvalan
 
jovan.susek je napisao(la):
Pošto sam član foruma a bavim se poljoprivredom iz Suseka sam,malog mesta u sremu,nas desetak bi da osnujemo udruenje pa bi nam trebalo malo pomoći ako je neko raspoložen da nam to i učini,za početak nas interesuje šta sve treba od dokumentacije,koliko se plaća za osnivanje udruženja i da li se svake godine plaća državi taksa,takođe bi bilo od pomoći da nam neko da statut po kome bi uradili.unapred zahvalan
Evo ti nas @Kish Robert,slobodno se obrati njemu... :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh