Tu se nekad dobro jelo bas ...

Sto se lokalnog nivoa tice (opstina Ruma) restoran Borkovačko Sokače najbolji odnos cene i kvaliteta sto se Rume tice.
Probao sam sve sa njihovog menija i sta god da se poruci nema greske.




Nadam se da mi član P4le nece zameriti na selfi fotografiji

 
Može, nastavi. Preporuka za neko mesto sa dobrim jagnjećim pečenjem u okolini Rume (pravac prema Vrdniku)?
Sto se pečenja tiče slazem se sa Kosuticem Šumski mir Platičevo svaki dan u 13h i 16h se skida vruce i moras biti brz da ne ostanes bez pecenja.
Ali po kvalitetu pecenja koje sam jeo na prvom mestu mi je
Pečenjara NK Zemun na svakih 1h vruce jagnje vrhunskog ukusa i kvalitetno ispeceno. Ko nije bio mora otici da proba.



Drugo mesto sto se pecenja tice mi je MB Mladenovac,a trece Restoran Knin ili Trojka Novi Sad (podjednaki su nijanse su u pitanju) .

Pricam samo o mestima gde sam bio i gde mi se svidela hrana.
 
Sumski mir odlicno. Ali mi se cini da imaju sam jagnjece? Prasece ne. Ili nije bilo tog dana kad sam ja bio. Knin Ns iza sajma isto odlicno.
Pancevo na izlazu prema Novo Selo isto odlicno pecenje preporucio bi. BELI NARCIS se zove restoran.
 
Vlado jesi isao u Bambi u Rumi?
Ja sam bio par puta tipa 2-4 puta i uvek odlicna hrana.
Samo na proslave,imaju lepe delikatese.

Kao restoran ako sam dobro upucen prestali su da rade,sad samo kao sala za izdavanje i sve vrste proslava.

Kada god sam otisao bilo puno,mora da se ceka po 1h ili duze,a ja gladan nmg da cekam. :D


Sutra nastavljamo sa gurmanskim specijalitetima za osobe koje vole specificne stvari. :D
 
Najlepše praseće i jagnjeće pečenje jeo sam u Aranđelovcu.Lokal se zove Orahov hlad.
Roštilj i ostale đakonije Čarapanska meana Kruševac.Riblji paprikaš čarda između Bezdana i Sombora, riba u Slankamenu itd.
 
Meni je bitno kakva je hrana pošto sam na hrani izbirljiv a jedem kao ptičica.Količinski malo ali lepo, ukusno i kvalitetno.
 
Ako jedes kao pticica ,od cega si toliki? Od straha mozda ? Bar prije koju godinu .
(prevedeno sa bosanskog seljackog na knjizevni jezik pomocu vjestacke teligencije)
 
Genetika, visok momak a tanak. 😁 Imao sam blizu 120 pa sam skinuo na 85 i tu se uglavnom držim između 85 i 90 kg.
 
Ne postoji restoran u kome je hrana prijatna za stomak kao kod kuće.
Jeo sam tih roštilja i pečenja kojekuda, ali nikada stomak nije bio prezadovoljan kojekakvim pojačivačima ukusa i teškim kaloričnim varijantama..
Znalo se to variti i po 12 sati..
 
Nazad
Vrh