Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,7%
  • Ne

    Glasovi: 158 46,3%

  • Ukupno glasača
    341
Diklofen
Da, ali imaj na umu n LJudi kao Boki i on sam to ne radi iz zadovoljstva nego zbog profita.
Ceo sistem je cikličan jednostavno smo povezani pa normalno da neko ima veći a neko manji ćar.
Boki postavio sam poodavno jedno pitanje ali nema odgovora. Čuo sam da je ventura propala pa me interesuje šta znaš o tome može i na pp.
 
@marko22 Ako se ovo na mene odnosilo onda bilo bi pozeljno da postavljas pitanje skoro svima u ovoj temi jer izgleda da ti nisi bas u potpunosti shvacen.:osmeh: :ppozdrav:
@marko22, kao virtuelan lik uopste nije sujetan, i uopste mu nije bitno da bude shvacen. Samo mu malo znaci da neki posle malo vremena pocnu da rezonuju kao on, barem u smislu preispitivanja i razmisljanja. :ppozdrav: Dakle, podrzavam te, mislim da si na dobrom putu.
 
Diklofen
Da, ali imaj na umu n LJudi kao Boki i on sam to ne radi iz zadovoljstva nego zbog profita.
Ceo sistem je cikličan jednostavno smo povezani pa normalno da neko ima veći a neko manji ćar.
Boki postavio sam poodavno jedno pitanje ali nema odgovora. Čuo sam da je ventura propala pa me interesuje šta znaš o tome može i na pp.

Nije propala, ali je u problemu sa Viktorijom, neznam dokle je to doslo, dosta robe je duzna i nije ispostovala neke ugovore HAIFA 345 DOLARA CIF
 
@boki aka miki
Radio je rodjak sa brodovima vestaka i kukuruza. Firma 3 zaposlena. Radili godinama, islo im dobro, medjutim naplatiti robu u Srbiji zna biti problem. Ja ne vidim oko cega se ti toliko naradis jer sam imao prilike raditi sa strancima. Za njih da nekom ne platis je neshvatljivo. Placaju cim kamion udje u njihovu teritoriju (u slucaju broda verovatno cim stigne). Naravno budi blesav pa pokusaj da ih zeznes. Brod 5.000t x 10e/t nije lose priznaces?
Jedini je problem trziste naci, kao sto je meni problem naci jeftinu arendu. I na kraju jako bitno kod tebe je obrt kapitala maks mesec dana, a kod svih nas godinu dana.
Verovatno ces me pitati zasto ne trgujem onda kao ti kad sve znam tako? Nisam dovoljno mocan za borbu, cim budem (ako ikada budem) vidjacemo se kroz posao.
 
@boki aka miki
Radio je rodjak sa brodovima vestaka i kukuruza. Firma 3 zaposlena. Radili godinama, islo im dobro, medjutim naplatiti robu u Srbiji zna biti problem. Ja ne vidim oko cega se ti toliko naradis jer sam imao prilike raditi sa strancima. Za njih da nekom ne platis je neshvatljivo. Placaju cim kamion udje u njihovu teritoriju (u slucaju broda verovatno cim stigne). Naravno budi blesav pa pokusaj da ih zeznes. Brod 5.000t x 10e/t nije lose priznaces?
Jedini je problem trziste naci, kao sto je meni problem naci jeftinu arendu. I na kraju jako bitno kod tebe je obrt kapitala maks mesec dana, a kod svih nas godinu dana.
Verovatno ces me pitati zasto ne trgujem onda kao ti kad sve znam tako? Nisam dovoljno mocan za borbu, cim budem (ako ikada budem) vidjacemo se kroz posao.

Pusti moc, nemas ti dovoljno pameti
 
Da li neko od ovih moderatora,super moderatora , admina.... i kojekakvih titula moze da odgovori zasto se ova tema ne zove diskusija o kukuruzu nego trenutna cena kukuruza na trzistu :sta:
 
@boki
Vrlo moguce, nikada nisam verovao iq testu :osmeh: A znas sta je jos bitnije za trgovacki posao, pamet ni ne treba - tako da kakav god bio prolazim :osmeh:
 
Da li neko od ovih moderatora,super moderatora , admina.... i kojekakvih titula moze da odgovori zasto se ova tema ne zove diskusija o kukuruzu nego trenutna cena kukuruza na trzistu :sta:

Tema je baš otišla u ...

Čitam danas šta se piše, zanima me cijena a ovde se priča svela na prepucavanje. Molim moderatore da prekinu ovo oftopičarenje.
 
Uf, sto ja volEm kad se javi Bokikoki! Sta su laste za prolece, to je Bokikoki za cenu kukuruza... posle njegovih dobronamernih saveta da prodamo po niskoj ceni, jer ce uskoro biti jos niza, cena kukuruza obicno podivlja na gore ::novac::
 
Sama rečenica "i predvidjanje njenog kretanja"koja je u nazivu teme ,dala nam je za pravo da predvidjamo ko kako najbolje ume....
 
Nazad
Vrh