Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Jedino kod mene u okrugu ne moze da se dobije vise od 26 din na veliko,ucenjivaci sto prave koncetrat mogu da rade sta im se hoce.
 
E milo mi je za vas dvojicu(savata i leku) što ste po te pare dali kukuruz jer ste bili najaktivniji u ovoj temi i mnogi zahvaljujući vašim komentarima su sačekali do danas i nisu dali kukuruz za male pare.u zdravlju ih potrošili:-!
 
danas prodao kukuruz po 27.50 :cool:
Dobro je,super.

---------- Poruka napisana u 18:28 ---------- Prethodna poruka je at 18:27 ----------

Ja sutra krunim sve po 27,50...
Bravo! Dobro je...

---------- Poruka napisana u 18:28 ---------- Prethodna poruka je at 18:28 ----------

E milo mi je za vas dvojicu(savata i leku) što ste po te pare dali kukuruz jer ste bili najaktivniji u ovoj temi i mnogi zahvaljujući vašim komentarima su sačekali do danas i nisu dali kukuruz za male pare.u zdravlju ih potrošili:-!
Takodje. Skroz si u pravu.
 
Sava je uhvatijo naj bolju cijenu sada se smjeska brojec novce svaka cast isplatilo se cekat.
 
[h=2]PREGLED CENA ŽITARICA[/h]
15.08.2012.
CENE ŽITARICA NA PRODUKTNOJ BERZI U NOVOM SADU, BERZAMA U BUDIMPEŠTI, ČIKAGU, MINEAPOLISU I PARIZU CENE SU OBRAČUNATE PO SREDNJEM KURSU NA DAN OBJAVLJIVANJA
(din/kg bez PDV-a)
Presentation%2015.8..jpg
 
Novi rod kukuruza ne treba DAVATI po gore navedenoj ceni jer će podbaćaj biti mnogo veći nego što se pretpostavlja tako da cena novog roda nebi trebalo da bude manja od 30 rsd/kg.
 
ne da nebi trebalo,nego nemoguce ce biti pregurati godinu i uci u novu setvu bez te cene,u stvari sve ce biti jasno kada kombajni udju u njive.I to ne samo kod nas nego i u okruzenju a i kod amera pa im svima bude jasno da nemogu da se obezbede sa kolicinom koja im je potrebna, pa prestane kalkulacija ako tamo rodi imacemo dosta da premostimo nema vise premostavanja jer ga nigde nema. Ai to sto se u pocetku bude prodavalo ici ce na kasicicu,samo koliko moras i to triputa ces da mislis pre nego sto prodas.A nadrljace oni sto su prodali na zeleno po 130eura t
a dosta velikih je to uradilo pitanje je dali ce oni moci da ispune kvote koje su prodali?
 
Nazad
Vrh