Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
@Slobapatrola evo kolega Drobi je postavio nesto sto sam i ja ocekivao i nacuo ali nisam hteo da trcim kao zdrebe pred rudu!Novi rod ce biti 25 din u JUS-u...
 
@Slobapatrola evo kolega Drobi je postavio nesto sto sam i ja ocekivao i nacuo ali nisam hteo da trcim kao zdrebe pred rudu!Novi rod ce biti 25 din u JUS-u...
jeste i ja sam se raspitao tako je kazu placace i vise jer ga nema a hoce da obezbede kukuruz da imaju jer cena nema naznake da ce ici dole,jos se neki hvale bice roda ali posle ulaska kombajna ce se znati kakav je gubitak posle suse,mnogi ce se iznenaditi prinosom nazalost na lose
 
E, kako bi bilo lepo znati cenu unapred, pa moci planirati na malo duze, makar 3-4 meseca, ali jbga, ovako je zanimljivije, tera nas da pratimo forum.
 
Cena u svakom slucaju u otkupu ce biti vrlo dobra s tim da nakon N. godine prelazi u odlicnu. A to sto Slobapatrola je zaduzen umesto Mikiperleza da lupa po forumu nemojte uzeti ni u obzir.
 
[h=2]PREGLED CENA ŽITARICA[/h]
14.08.2012.
CENE ŽITARICA NA PRODUKTNOJ BERZI U NOVOM SADU, BERZAMA U BUDIMPEŠTI, ČIKAGU, MINEAPOLISU I PARIZU CENE SU OBRAČUNATE PO SREDNJEM KURSU NA DAN OBJAVLJIVANJA
(din/kg bez PDV-a)
Presentation%2014.8..jpg
 
Nazad
Vrh