Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,5%
  • Ne

    Glasovi: 159 46,5%

  • Ukupno glasača
    342
Majstore Ti si toliko alav da ni po ovoj ceni neces prodati, vec ces docekati iz bahatosti ispod 21,00

---------- Poruka napisana u 13:16 ---------- Prethodna poruka je at 13:10 ----------



ovo sam postavio 21.05.2012.

ti stalno pominjes neku ALAVOST, a ljudi samo zele da postignu sto vecu cenu za svoj proizvod, sto je i normalno!!! a nenormalno bi bilo suprotno, sto ti paralelno prizeljkujes da neko proda po sto nizoj ceni, sto i ovaj citirani post govori... neki djavo je uso u tebe!!!
 
Ko da zabrani uvoz ? Mi nemamo vladu, ministra, jebe im se za kukuruz, oni dele plen, nece biti nikakve reakcije barem ne jos 10 dana. Evo ga ode na berzi preko 25 din, sada je momenat za prodaju.
 
VOJVODJANIN

vIDIM DA TI JE ZANIMANJE radim sve gde nesto moze da se zaradi,to si sam napisao u svom profilu, ti si sam sve rekao o sebi, sramota je da ti nekoga opominjes.

Gospodo na svetskim berzama je panika, netreba prodavati kukuruz a i ne treba se plasiti zabrane izvoza, jer zabrane deluju panicno na kupce sto ce dovesti do jos veceg porasta cena, a onda se nece izvoziti kukuruz u zrnu nego poluproizvodi i proizvodi od kukuruza a to kupcima daje mogucnost da vise plate, a samim tim i cena kukuruza bice veca. oni koji su kupovali iz inostranstva zrno , kupovace preradjeni kukuruz skuplje, a otkupljivaci ce ga placati skuplje

P.S. goasn VOJVODJANIN vidite da me zabranite kao onog mikija bas cu da se potresem

Proizvodjaci 23.07. ino kompanije izlaze sa novom cenom na fob dunav rod 2012, bicu slobodan da vam je iznesem


Gdin-e bokikoki, nemojte se nervirati.Sve dok iznosite korisne informacije i nikoga ne vređate, niko Vas neće opominjati ili isključiti sa foruma.
Što se tiče moga zanimanja, bavim se stočarstvom,malo ratarstvom i trgovinom, a nije me sramota da radim i bilo šta drugo što je u Zakonskim okvirima, da bih svojoj porodici obezbedio pristojan život.
 
U Zrenjaninu 24din
Imate li neke prognoze za kretanje cene u narednoj nedelji?
Raste,pada,ostaje ista?
 
Nazad
Vrh