Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 181 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 153 45,8%

  • Ukupno glasača
    334
Ma pustite ljudi nije ovo " Prosperitati" fondacija.....:haha:
 
ma prestanite vise sa politikom i biranjem zabole me vise za sadasnju i bivse vlasti od 2000 god svaka me samo tuce po usima a vas izgleda samo ova,pa je strasno ta mante se ljudi.CENA kukuruza je bitna i kako do nje doci!
 
Ako još nisi shvatio, sve je debeeelo vezano za politiku, pa tako i cene naših prizvoda.
Navodno, svi koji su prijavili kod "Panonija promet" iz Stare Pazove, prošli kod robnih rezervi. Ako je stvarno tako, svaka čast gazdi :ppozdrav:.
 
Sve nas izgleda zaboli za politiku ali na zalost mi njima se ne mesamo u njihov posao jer fakticki i ne mozemo dok oni duboko se mesaju i manipulisu sa svim mogucim stvarima u nasoj poljoprivredi od cega nazalost neki iskljucivo zavise i jedini vid zarade im je. Medju takvima sam i ja!
 
Svestan sam ja da je sve deeebelo povezano sa politikom ali ne sa ideologijama vec sa ljudima koji prelecu kao muve ali na med.Naveo sam da sam nezadovoljan od demokratskih promena i sada pa to su isti ljudi ali druge znackice iza revera.Prijatelju pa ne zivim ni ja od minimalca zadnjih 10 godina,bavim se kao hobi proizvodjac i ne mogu ni priblizno da pratim prinose kao na ovom forumu sto se ostvaruje,jebes kantar ni to ne pomaze.
 
Kako nas Francuzi brzo pretekoše sa cenom
03.11.%20CENE%20ZITARICA_1.jpg
 
Direkcija za robne rezerve je odbila zadruge, ovlašćene skladištare i preduzetnike za otkup robnih rezervi- razlog- od prijavljenih 100.000,00 tona oni otkupljuju samo 21 i nešto hiljadu tona. Izvinjavam se na off topic.
 
Meni sa berze javili da je u padu, da ima puno ponude malo potražnje. Info: veštački suv 17.3-17.5 prirodno suv: 16,8-17,1 dinara.
 
Direkcija za robne rezerve je odbila zadruge, ovlašćene skladištare i preduzetnike za otkup robnih rezervi- razlog- od prijavljenih 100.000,00 tona oni otkupljuju samo 21 i nešto hiljadu tona. Izvinjavam se na off topic.

Robne rezerve ce kupovati samo od PG gazdinstva...svakome ce procentualno da smanji prijavljenu kolicinu da bi sto njih dosao na red ... e sad koliko ce umanjiti zna ce se za koji dan. Drugar juce pricao sa nekim iz BG.
 
Nazad
Vrh