Tovni pilići

Ne zavirujem ih ja bas toliko. Nego kada uđem da obiđem oni lepi, puj puj da ih ne ureknem, žute se trčkaraju veseli pa onda ugledaš tu gadnu boju ispod repa. Nekako fuj. :haha:
 
Ne zavirujem ih ja bas toliko. Nego kada uđem da obiđem oni lepi, puj puj da ih ne ureknem, žute se trčkaraju veseli pa onda ugledaš tu gadnu boju ispod repa. Nekako fuj. :haha:
To je uobicajena pojava u toj starosti.Nista ti nece biti mrsko da skines to sto ti smeta a i ne moras.Ako primetis da je to bas izrazeno da je pile usporeno e onda to moras uraditi da ne idemo u detalje
 
Hubbard F-15 , 60-ti dan
34ybpn5.jpg

ali niusu svi te tezine ima i manjih

---------- Poruka napisana u 08:46 ---------- Prethodna poruka je at 08:44 ----------

Ovo je "zabusavalo" kada je hrana u pitanju
2czom0m.jpg
 
Odbi jos ono perce ta trane,koje vise nije njegovo.:osmeh:.Ako se ne varam taj komad doduse kad se pozdravi sa svim perijem kosta oko 1000 dinara.:haha::ppozdrav:
 
Ovo je druze za moju porodicu - ne pretvaram u novac.Zadovoljan sam sa ovom turom.Dobri pilici i dobra hrana i za tebe:ppozdrav::ppozdrav: valjevskog
 
Prerano si ih klao, moraju duže da se tove da bi imao kvalitetno meso, nema veze što bujaju od Gebija, trebalo bi minimum 50-tak dana.
 
sve to stoji sto vi pricate, ali toliko smo svi zatrovani svim i svacim da nam ti pilici nece bas mnogo skratiti zivot.
inace ,ako se kupe tronedeljni pilici, da li je bitno da znam sa kojom su hranom hranjeni ili moze da se nastavi sa bilo kojom?
 
Poslednja izmena:
sve to stoji sto vi pricate, ali toliko smo svi zatrovani svim i svacim da nam ti pilici nece bas mnogo skratiti zivot.
inace ,ako se kupe tronedeljni pilici, da li je bitno da znam sa kojom su hranom hranjeni ili moze da se nastavi sa bilo kojom?

Bilo bi dobro da nastavis sa istom hranom ali i ako promenis proizvodjaca navici ce se.
 
Nazad
Vrh