Torpedo

motor je radjen prosle godine na prvu specijalu, novi klipovi, karike, majstor kaze da nije bilo lufta na radilici. Ali je posle par meseci poceo da tera ulje na iberlauf, nesto malo mozda koliko stane u cep

majstor kaze "doteraj pa cemo gledati"
 
Povukao prasinu i napravio cirkus na trecem cilindru. Filter "mala poljoprivreda".
 
Koliko ide 45-ica u drugoj brzoj na 1900-2000 obrtaja Da li km/h moze da se prati na onom njihovom obrtomeru
 
Vidi na navigaciji, mnogo je merodavnije.
Na kolima novijim cesto ne bude tacan tahometar, smesno je ocekivati na traktoru...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
moce vako😂😂🤣🤣😂😂
IMG-45742edebd0828a1f69d6f113bb4fe93-V.jpg
 
Jedan rodja je u cev od auspuha rusa nabio stap sa antenom a rusa parkirao kod prozora i direkt kabel u tv…
 
Imam problem sa hidraulikom na Torpedu 75. Ne rade poluge na hidraulici kako treba i stalno gbim ulje iz hidraulike. Da li je to do pumpe ili nečega drugog? Unaprijed hvala
 
Javice se neko stručniji, imao sam sličnu situaciju gubio ulje iz hidraulike! Kod mene je pukla ploča hidraulike, pa je ulje išlo u menjač (proveri)...
 
Ako nigde napolju ne curi, onda ostaje pumpa ili kao sto Rodic kaze ploca.

Dobra stvar kod torpeda je sto moze barem na 5 mesta da curi napolje :D
 
Na kombajnu sam skinuo original pumpu i stavio neku talijansku za 60e......odradila 2g i procurio semering u ulje hidraol otislo u motor i motor zaribao.....poslije uzeo petoletkinu pumpu za 170e.....motor ko na torpedu 75.....a kombajn đđ770.....tako da pazi ako ti ulje odlazi u motor, da nebi prosao kao i ja.....i nemoj kupovati tu talijansku jeftinu pumpu.....
 
Nazad
Vrh