Torpedo

Odlicno sada imam prave podatke.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Zna li neko sta je razlog blokiranja remenice kompresora na 7506 ? Upalio danas da radi(nije par meseci), i u trenutku blokira kompresor, a naduvao je 6 bari, lepo ventil na boci izbacuje.
 
Kako se skida sa pumpe ventil što dijeli ulje za volan i poluge?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
I kad ga skineš odmah ga zaukaj!!
Stavi tandem pumpu i budi miran!!

Sent from my moto e5 using Tapatalk
 
Probaj na staklenoj povrsini sa vodenom smirglom da poravnas povrsinu sto naleze na blok. I film Reinz silikona sa obe strane dihtunga ili Hermetik lepak za dihtunge. Posle toga ne bi trebalo da pusta. Pod uslovom da kuciste nije napuklo.
 
Pitanje za torpedase, koliko cesto menjate filtere ulja hidraulike? Ono malo ispod sedista...
 
Kod nas se naradio posteno, ali bilo je kvarova....
Menjac slaba tacka, hidraulik hoce da baguje, dok radi, radi odlicno, od remonta slaba vajda.
Ja bih pre sebi trazio lep 549DV, moze se pronaci i neki primerak sa pomocnom pumpom hidraulika sto mnogo znaci za odredjene prikljucke, obicno novije generacije itd...
Malo su skuplji od Torpeda ali opravada svakako ulozeno.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Torpedo 6206 izbacuje iz prve brzine i izbacuje reduktor iz brze . Ako se neko susretao sa sličnim problemom neka napiše šta je problem da ne lutam . Pošto sam otvorio diferencijal da zamenim planetarce jer su se pokršili , pa da sredim i to iskakanje menjača.
 
Torpedo 6206 izbacuje iz prve brzine i izbacuje reduktor iz brze . Ako se neko susretao sa sličnim problemom neka napiše šta je problem da ne lutam . Pošto sam otvorio diferencijal da zamenim planetarce jer su se pokršili , pa da sredim i to iskakanje menjača.
Operi to dobro sve zidove menjača tu ima opiljaka čudo. Inače videces kad otvroris. Javi nam sta je.

Послато са SM-G986B помоћу Тапатока
 
Da li ima negde sema upravljackog dela za Torpedo TT 120 D iz 1975 godine? Ako sam dobro razumeo druga taj torpedo je sklapan u bivsoj Jugi a delovi su Nemacki dajc ili tako nesto nisam ga bas razumeo najbolje putem telefona. On bi da rasturi upravljac i reparira ga .
 
Nazad
Vrh