Terenska vozila za poljoprivrednike(opšta tema).

Gorane jel može taj tvoj da se registruje kao teretno?
Imam u ponudi samuraj al još ne znam cenu sada me Sloba naložio.
Nisam pametan šta da uzmem imam WV t2 kamionet 1,6 d. Nosim sa njim 7 buradi nafte.Doneo iz Srbije setvospremač od 5,5 m .
Celo leto sam sa njim u ataru,rezultat jednom probušio hladnjak u suncokretištu i jednom nalete na traktor i sunce pa ga izgrebao.itara,Potrošnja smešna.
Jedina mana je što čim padne nešto od gore možeš ga parkirat neće van asflta ni da mredne.
Dajte neku preporuku,lada,samuraj,vitara,patrol,ar,kampanjola...?

- - - - - - - - - -

Evo jedan ručne izrade koji bi verujem preskočio mnoga fabrička izdanja terenaca:haha:
http://www.polovniautomobili.com/oglas704633/mercedes_benz_unimog/
To je Unimog samo mu maska od vilisa. Mislim da su Unimog najbolja terenska vozila samo im je i cena da padaš na **greška.
Kada sam bio u CH nisam našao ništa ispod 20000 CHF
 
imam u ponudi toyotu hilux 2004 registrovana na teretno
meni je reg. oko 20000 din
 
Upravo sam pretraživao oglase,cene baš i nisu tako niske a nema nešto mnogo vozila registrovanih na teretno.
 
Necu da idem u off ali ne nadjoh slike od moje Lade koju sam nazalost prodao.. Inace lada je po ovom snegu u stopu isla zamnom samo sam je jednom izvuko iz snega caletovom greskom jer se skoro zalepio za betonsku ogradu pa sam je vise okrenuo ukoso..









Moja lada ne bila 1.6 i kada sam je kupio bio je sveze uradjen motor stavljen nov karburator i potrosnja je bila u granicama palila je ko mina i nikada me nije izneverila stizala je do kuce i bez zadnjeg amortizera i u 3 klipa ama svakako ali da stane nikada,sad trenutno vozim ovo mada mozda ga i prodam da bi uradio drugog lepo je dok ga radis posle dosadi...:osmeh:
 
talianu,
ja imam samuraja 1,3 sa plinom trosi ko upaljac,prolazi gde hoces ,krov je tvrd i skid se tako da kad skines sedista zadnja ko pikap je.Ja ti ga preporucujem.slikacu mog pa da vidite kakav je
 
Pa ja nikad nisam izlazio skoro na asvalt sve po terenu tako da tesko mogu odrediti to... Ja mislim da tu oko 10l...
 
Nazad
Vrh