Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Preterivaš malo Slavko, 2022 na protestima si doterao torpeda 9006 i parkirao ga ispred APR-a i nisi ga pomerio tokom cele blokade, ja znam da ti nisi za blokade (nisam ni ja ) ali šta smo mi ostali onda bili, budale što smo blokirali i slušali tamo neke organizatore, ako jedemo govna onda jedemo svi, najlakše bilo parkirati traktor i švrćkati po Novom Sadu i bio na protestu.Samo bilo je i gorih, provozali se sa traktorima do NS slikali i kući tako da polako sa čojstvom i junaštvom i poštenjem.
Ja se nikada nisam borio samo za sebe i nikada nisam iznosio lične probleme, a koliko se sećam ti jesi, u Kisaču.
Ja nikada nisam krio da sam protiv blokada i da imam bolje rešenje. Nikada nisam krio da sam došao da dam podršku i svoje stavove.
Ja sam tada završio na sudu sa još nekim Slovacima, da mi je prećeno smrću. Pa šta, verovatno je problem što tebe nisam obavestio.
Sve radim transparentno i javno, ne otimam se za arendu, držim se reči ,a razliku od većine.
Svesno sam dao izjavu za nedije ispred Vlade i znao sam da me čekaju posledice. Pa šta.
Da je izašlo još 5% onih koji nisu za blokade, koji daju podršku ne bi ni trebale blokade.
U bolokadama sam učestvovao do 2.022-ge.
Naravno da nemaš odgovor na postavljeno pitanje.
Neki stalno kukaju, a neki nekada i daju smislene predloge i izvodljiva rešenja.
 
Može, kada bi narod bio moralan i dosledan.
Koga da povedem 🤣🤣🤣🤣
Poslednju nadu sam izgubio u Inicijativi i svim ostalim udruženjima koji su naseli i prodali se za obećanje.
Šta onda da očekujemo od miševa ?
Od forumaša nisam imao očekivanja, većina ni sebi ne može da pomogne, čast izuzetcima.
Da, slabi smo, to je činjenica ali ja ne bi prodao čast za obećanje. Ne bih učestvovao u cirkusu. Kao spasiće nas 10.000 čak i da isplate 🤣🤣🤣.
Napisao sam više puta: ,,živi bili pa videli" i ,,želim da nisam u pravu".
Moja uloga je najmizernija u protestima, to je činjenica ali je činjenica da ne monjam svaki dan mišljenje i da nusam išao iz lične koristi.
 
Ja se nikada nisam borio samo za sebe i nikada nisam iznosio lične probleme, a koliko se sećam ti jesi, u Kisaču.
Ja nikada nisam krio da sam protiv blokada i da imam bolje rešenje. Nikada nisam krio da sam došao da dam podršku i svoje stavove.
Ja sam tada završio na sudu sa još nekim Slovacima, da mi je prećeno smrću. Pa šta, verovatno je problem što tebe nisam obavestio.
Sve radim transparentno i javno, ne otimam se za arendu, držim se reči ,a razliku od većine.
Svesno sam dao izjavu za nedije ispred Vlade i znao sam da me čekaju posledice. Pa šta.
Da je izašlo još 5% onih koji nisu za blokade, koji daju podršku ne bi ni trebale blokade.
U bolokadama sam učestvovao do 2.022-ge.
Naravno da nemaš odgovor na postavljeno pitanje.
Neki stalno kukaju, a neki nekada i daju smislene predloge i izvodljiva rešenja.
Odgovor si dobio samo ga nevidiš i reci slobodno šta sam ja to tražio u Kisaču.

Vidiš Slavko ti namećeš svoje neko rešenje (ja ga nisam nikad čuo) a nemisliš da drugi možda nisu za to, počinješ da zvučiš kao naš predsednik (sve znaš i za sve imaš rešenje i u sve se razumeš) e pa nije tako, treba gledati interes većine a ne lične (pročitaj drugi red svog izlaganja), za mene lično nisi onakav za kakvog se predstavljaš a to si i dokazao tad na protestima, ne poštuješ većinu, ok.Jesi pošten ali nisi svetac.
I to je verovatno od komunizma.
 
Poslednja izmena:
Kažem ja, da mi promenimo narod, za neki bolji, ko kralj Ibi

Sada malo ozbiljno. Što se povrtara i voćara tiče, nije u redu da ne učestvuju u protestima i ne naprave neka svoja jaka udruženja.
Međutim, ovde mnogi ne shvataju da ako se žele privući ljudi koji ne izlaze, ne smeju se isti pljuvati kako su loši, nepošteni, kukavice, amoralni i slično. Taktički skroz pogrešno.
A zašto su voćari, a pogotovo povrtari pasivni, letargični...
Pa zbog toga što je povrtaru sa 2 hektara povrća potpuno svejedno dal će biti 8, 18, ili 28 hiljada po hektaru, dal će dobiti 50, ili 150 dinara po litri dizela i slično. Čak i nama sa desetak hektara je to slično. Bilo, ne bilo.
Znači, mora se klasifikovati davanje po hektaru. U odnosu na ratare, voćari treba da dobiju bar duplo, a povrtari i puta 5! Govorim o osnovnim podsticajima. I da, mislim da je država pogrešila što je podigla davanja na 100 hektara.
 
Poslednja izmena:
.
13535b4e4f49af04058cda14ddfb491f.jpg

febac2ea5958f64929886e04aa133fe3.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Odgovor si dobio samo ga nevidiš i reci slobodno šta sam ja to tražio u Kisaču.

Vidiš Slavko ti namećeš svoje neko rešenje (ja ga nisam nikad čuo) a nemisliš da drugi možda nisu za to, počinješ da zvučiš kao naš predsednik (sve znaš i za sve imaš rešenje i u sve se razumeš) e pa nije tako, treba gledati interes većine a ne lične (pročitaj drugi red svog izlaganja), za mene lično nisi onakav za kakvog se predstavljaš a to si i dokazao tad na protestima, ne poštuješ većinu, ok.Jesi pošten ali nisi svetac.
I to je verovatno od komunizma.
U Kisaču kada sam te video poslednji put digao si frku oko adrese, više gadinstva na istoj adresi, ti-sin, ne pamtim za mene nebitne stvari ali znam sigurno da si dizao frku zbog ličnog interesa. Sećaš se da sam ti rekao ,,kupi neku staru kuću zbog adrese, kod vas nisu skupe kuće, naravno ako zatreba".
Zamisli da se pitaju vozači da li je njihov lični interes pojas ili nije, 95% bi glasalo protiv pojasa u automobilu.
Neću da kažem da su struka i vast uvek upravu (kod nas ćešće nisu zbog korupcije) ali da narod bolje zna ne bi mu trebala ni struka, a ni vlast.
E, tako ti je i ovde u našem poslu.
Nisi ti meni dokazao da ja u nečemu nisam u pravu, izvini što te vređa da je neko u pravu. Kao i što te vređa što je neko uspešniji od tebe (tada si me prvi put razočarao kao čovek, drugi put je u Kisaču).
 
Nazad
Vrh