Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Evo ja imam račune za seme, od 2023 a sada i od 2024 godine, ali tih 10 crvenih bih uzeo momentalno da ima šanse i za to. Pošto sa tim računima za godinu dana ću moći samo da obrišem **greška, figurativno rečeno. Pošto je papir klizav pa nije ni za to.

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Molim te vrati se nazad i pročitaj. Onaj ko ima račune za seme dobio bi do 17.000 dinara po ha uz prilaganje računa + 10.000 din po ha. Onaj ko nema račune dobio bi 10.000 din po ha.
Zaista lupetaš. Ne možemo da se izborimo za tih ,,do 17.000", a sada ćemo se izboriti + svima po 10.000 😂😂😂😂
I to sedeći iza tastature 😂😂😂😂😂
 
*Јавни позив за евидентирање фактичког обрађивања пољопривредног земљишта за потребе планирања подстицаја*


Позивају се пољопривредници да евидентирају стварно обрађивање пољопривредног земљишта без регулисаног правног основа са претпостављеним власником ради планирања мера за подстицаје, и то:

• Земљиште у комасационом подручју и претпостављени власник се не противи да га корисник у текућој години обрађује;

• Земљиште за које је у току оставински поступак, a претпостављени власник није уписан у катастар, и не противи се да корисник у текућој години обрађује ово земљиште.

 
Moj utisak je da neko stalno navikao da ga država ponaže i tako se i ponaša prema odlukama ...ako ide u moj ďżep onda je u redu

Tako funkcionišu i SNS -ovci a tako i prethodne vlasti i njihovi članovi..
Tako i ratni profiteri u ratu..
Jbt ...deklarisano seme je skupo ,al da mi subvencije za isto bude prevaga da ga koristim ...
Izgleda da ovde ima onih koji bi sve da dobiju od države i kad slučujno budu uskraćeni ,**greška im se cepa koliko su pošteni i ispravni...
Sve nam je potaman...samo nam fali 10000 ili 17000 din za seme...
Dosadni ste više !
 
A jel zna neko kako to oni planiraju da odrade da daju tih 17000 po ha?naprimer ja kupio seme dekalb za 33000 po hektaru i ja dobijem 17000 a neko uzme neko q... Seme i dobije 17000? Sumnjam da ce tako davat. Pre ce biti ako imas 10 ga a semena kupljeno za 5 pa ti daju samo 50%

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
A jel zna neko kako to oni planiraju da odrade da daju tih 17000 po ha?naprimer ja kupio seme dekalb za 33000 po hektaru i ja dobijem 17000 a neko uzme neko q... Seme i dobije 17000? Sumnjam da ce tako davat. Pre ce biti ako imas 10 ga a semena kupljeno za 5 pa ti daju samo 50%

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Receno je vec sto puta, ali evo ja cu strpljivo da napisem jos jednom. Subvencija za sertifikovano seme je obecana do 17 000. To znaci ako si ti kupio neki dekalb kako kazes za 33000 po ha ti ces imati povrat 17 000. Ako je neko kupio neki na primer NS hibrid za 15 000 ostvarice povrat 15 000. Vrlo prosto i jednostavno.
 
Nazad
Vrh