Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Daleko je to od laganih 180 crvenih. Ko ne veruje neka proba.
Jbg takvi smo da je u tuđoj ruci uvek veće parče ,a koliko je u stočarstvu stanje sjajno govore cifre o brojnosti stočnog fonda koje su u padu iz godine u godinu.
Napisao sam već da nema tih subvencija koje će poništiti negativne uticaje ostalog bahaćenja prema poljoprivredi.
 
od ratarstva tesko

ali bogame od stocarstva ko je izdrzao sad ubira plodove

resavam ljudima subvencije preko e agrara telad,krava,junad non stop im stizu neke subvencije

evo i jutros bila komsinica da joj pogledam;) stiglo resenje i odreko se zalbe za telad,laganih 180crvenih
TO ti je za neumatičene krave a ne za telad,Ili krave za uzgoj teladi.Misliš da je to toliko velika para.Ja sam za sledeću godinu izgubio 60000 zbog uginuća.Neću propasti siggurno zbog toga.Što je nisi pitao kolika joj je cena mleka.To je nama najvažnija stavka.
 
Prilog sa farme Miljkovic jedne od ozbiljnijih farmi u regionu. IDF i Virt od rasa. Sisanje od ove godine. Na 4m 20 sec prica Ivan o ciframa. A ja svakako odradjujem snimak :) . Nemam sta vise raspravljati sa tobom na ovu temu. pozdrav

 
Poslednja izmena:
Prilog sa farme Miljkovic jedne od ozbiljnijih farmi u regionu. IDF i Virt od rasa. Sisanje od ove godine. Na 4m 20 sec prica Ivan o ciframa. A ja svakako odradjujem snimak :) . Nemam sta vise raspravljati sa tobom na ovu temu. pozdrav

Samo šišanje jedne životinje, a gde je sve ostalo !
I tako ceo dan 🤣🤣🤣🤣, ,,hau jes nou" 🤣🤣🤣.
Znam jako dobro ljude i većina vas ste male mace za njih u svakom smislu.
 
Svašta Slavko ume i u sve se razume. 😁
Ti ne kaki.
Ti si bukvalno u svakoj temi koja postoji.
Moje ovce su bile više puta na TV-u i nemam oca da stoji iza mene kao većina vas.
Stado sam prodao, cena svake ovce je bila 450e, a ovnovi mnogo skuplji, po nekoliko hiljada eura.
Ulazio sam na veterinarski fakultet i u ponoć, samostalni sam obeleživač ovaca.
Ali šta vi znate osim da podjebavate !
Sam sam se borio od rane mladosti, stekao više nego što imate, a sa vama i sada upravljaju vaši roditelji.
Da nisam znao ne bih stekao (bez nasletstva, ni dedovinu, ni očevinu nisam nasleduo), ali pakost i ljubomora vas uvek nadvlada.
Znao si da ću ti ovako odgovoriti ali si ipak morao da provociraš.
 
Pricali smo o sisanju ne o secenju papaka vakcinaciji i dehelmetizaciji zajedno.Sianje jedne ovce je 3-6 min zavisi od gabarita.Zbog tezine posla vise kracih pauza dodje se do cifre od 60-80 kom dnevno kao sto sam i rekao. A sad ti mozes izmisljati krive drine koliko hoces :)

Kad ih vec tako dobro poznajes,kad budete pili jutarnju kafu pozdravi ih od mene. :)
 
I napokon ste dosli i do rekordnog poduhvata u sisanju ovaca!😂
Ima jedan koji se time nesto i ne hvali toliko iako je ekspert za sve ostalo, precuti on a sisa da niko mu nije ravan!
Same ovce mu nadolaze ispred nosa a ostale sisa vec punih 12 god. na naj efikasniji nacin i sve ovce na kraju zadovoljne i radosne!😂
 
Vidim da su ovi kod urosa bacili kosku,da se zavade stocari i ratari. Danas u emisiji optuzuju jedni druge
 
Nazad
Vrh