Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Da li vi uspevate da izaberete biljnu kulturu kod parcele? Meni stoji ono od prošle godine i ne mogu da menjam.
 
Kakva je situacija sa dodatnih 17.000 po hektaru? jel vazi samo za seme ili ulazi i djubre u to... inace jel to nesto zvanicno definisano ili je nesto onako.... i za 18.000 po h, jel dovoljno samo da se obnovi gazdinstvo ili treba jos nesto da se klikne?
 
Треба да се у еподстицајима пријавиш и поднесеш захтев да би могао добити тих 18 по ха
 
A onih 17000 pitanje sta ce biti,neznaju ni sami kako to da rese,glupo bi bilo sad da izvise ovi sto kupovali psenicu novo seme. A kako ce odredjivati koliko semena prihvacaju

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
A onih 17000 pitanje sta ce biti,neznaju ni sami kako to da rese,glupo bi bilo sad da izvise ovi sto kupovali psenicu novo seme. A kako ce odredjivati koliko semena prihvacaju

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Prihvataće vrednost semena ili čega već do tih 17000 din i toliko vraćaju. Primer, ako imaš 1 hektar u gazdinstvu i poseješ kukuruz. Seme si platio tipa 14000 din. Toliko ćeš i dobiti nazad. Ili drugi primer, imaš isto 1 hektar, posejao si kukuruz najskuplje seme i to na 16 cm. I to te seme košta tipa 20.000 za taj hektar. Onda ćeš dobiti tih maximalnih 17.000 din....

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Prihvataće vrednost semena ili čega već do tih 17000 din i toliko vraćaju. Primer, ako imaš 1 hektar u gazdinstvu i poseješ kukuruz. Seme si platio tipa 14000 din. Toliko ćeš i dobiti nazad. Ili drugi primer, imaš isto 1 hektar, posejao si kukuruz najskuplje seme i to na 16 cm. I to te seme košta tipa 20.000 za taj hektar. Onda ćeš dobiti tih maximalnih 17.000 din....

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
To će biti teško dokazivo, svi će dobiti po 17k sa računom za seme i to je to, moje mišljenje.
 
Nećeš dobiti 17.000 ako si seme platio 15.000 budi siguran... To je pod uslovom da bude samo za seme povraćaj...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
 
Nećeš dobiti 17.000 ako si seme platio 15.000 budi siguran... To je pod uslovom da bude samo za seme povraćaj...

Послато са SM-A546E помоћу Тапатока
A kako da utvrde na koji razmak sam ja sejao? Mogu i ZP da posejem na 17cm pa šta bude ali kako oni to da znaju...
 
Nazad
Vrh