Subvencije u poljoprivredi za 2024 godinu

Kod mene pise U radu. Isto prvi dan ,dva gazdinstva.
 
Ja tek danas predao zahtev za subvencije. Nemoguća misija je ubediti vlasnike zemljišta da ne mogu oni dobijati subvencije na njihovo gazdinstvo. Kažu raspitali se po selu da se radi isto kao i do sada. 😔. Ugovor o zakupu im je kao sredstvo da im se daju subvencije kad dobiješ. Kažem ja pa to mi je bukvalno plata od države što radim ovaj posao ali džaba, ne vredi ni to. Ma nemam reči više za ovakvo ponašanje. 😔
 
Da li neko zna šta treba od šifre da stoji na računu za mehanizaciju kada se kupuje?
15 i broj JMBG ili
16 i broj gazdinstva?
Nadam se da će biti neki konkurs za povrat.
 
Ja tek danas predao zahtev za subvencije. Nemoguća misija je ubediti vlasnike zemljišta da ne mogu oni dobijati subvencije na njihovo gazdinstvo. Kažu raspitali se po selu da se radi isto kao i do sada. 😔. Ugovor o zakupu im je kao sredstvo da im se daju subvencije kad dobiješ. Kažem ja pa to mi je bukvalno plata od države što radim ovaj posao ali džaba, ne vredi ni to. Ma nemam reči više za ovakvo ponašanje. 😔
Svuda je to isto, otislo sve u krasni, alavost, alavost....
 
Huh....? A kako odustati od prava žalbe?
0bd16f0ac58864454968f7ba4e645f30.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ja koliko vidim tu ima samo opcija da podnesem žalbu na rešenje ili da odustanem od već podnete žalbe. Nigde nema opcije da se odreknem prava žalbe.
Evo ovako:
b363b59f9c599efa309eace6df039ba1.jpg

Treće opcije nema......
Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Ja koliko vidim tu ima samo opcija da podnesem žalbu na rešenje ili da odustanem od već podnete žalbe. Nigde nema opcije da se odreknem prava žalbe.
Evo ovako:
b363b59f9c599efa309eace6df039ba1.jpg

Treće opcije nema......
Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Pa piše odustanak od prigovora :D

"Овде можете поднети жалбу на донето решење или убрзати процес пуноснажности донетог решења изричитим одустанком од приговора у предвиђеном року. Потребно је да прво изаберете број предмета по ком је донето решење на који се жалба или одустанак односи, а затим приложите документа и додате напомену уколико је потребно"
 
Huh....? A kako odustati od prava žalbe?
0bd16f0ac58864454968f7ba4e645f30.jpg


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Odustanak od žalbe na rešenje podnosite isključivo preko ePodsticaji ne preko eRPG (To važi samo za ovu vrstu žalbe, sve ostalo ide preko eRPG).


Kada uđete na podnete zahteve kliknete na odustanak pa onda da slažem se da odustajem od žalbe i taj fajl će vam se naći na Podnescima.


Taj fajl (Koji će se pojaviti u Podnescima na ePodsticaji) će vam izgledati ovako

1696796766236-1.jpeg
1696796766236-2.jpeg
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh