Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Мене ево већ, месец дана стоји измењен. Ваљда ће сада кренути готово је са годишњима ако Бог да.
 
Septembara.
Sad za beogradjane krecu jesenji godisnji, pa zimski godisnji. Onda novaogodisnje bozicni praznici, pa prolecni odmor i onda naravno morski odmor. Jako ih umaramo i smaramo pa im treba odmor k'o bebi obrok.
 
Dobro veče prijatelji. Imala sam problem sa jednom pacelom napokon je verifikovana posle 2 meseca, ali zahtev je ostao na istoj površini a trebam smanjiti . Kako da promenim zahtev?
nesto uradila po tom pitanju ?
imam isti problem danas prosle neke parcele sto su vracene na ispravku
 
Ma nemaju novca,meni od 12.04.stoji U RADU.Nema nikakve greške,čak sam išao do PSS a pre nekoliko dana da proverim s njima da li je sve dobro uneto.Kažu sve je OK,samo čekajte.
 
Ma nemaju novca,meni od 12.04.stoji U RADU.Nema nikakve greške,čak sam išao do PSS a pre nekoliko dana da proverim s njima da li je sve dobro uneto.Kažu sve je OK,samo čekajte.
Cim pise u radu, umesto u obradi, u 90% slucajeva postoji neki problem
Najcesci, u ovo okasnelo vreme, je taj da moras proveriti svaku parcelu da li je zaista te povrsine. Takodje, da li je vlasnistvo 1/1. To proveri u katastru. U psss ih uglavnom mrzi da tako proveravaju svaku parcelu.
Kada sam to radio, uvek sam naisao na neku zackoljicu na nekoj parceli.

I kada to pronadjes, ako pronadjes, onda izbrisi tu parcelu iz eagrara, odmah je opet dodaj, povuci ce ti stvarnu povrsinu i upisi kulturu na njoj. Zatim idi u epodsticaje, izmeni zahtev i opet podnesi tj azuriraj.

Da je sve u redu, obicno pise da je u obradi.
 
Cim pise u radu, umesto u obradi, u 90% slucajeva postoji neki problem
Najcesci, u ovo okasnelo vreme, je taj da moras proveriti svaku parcelu da li je zaista te povrsine. Takodje, da li je vlasnistvo 1/1. To proveri u katastru. U psss ih uglavnom mrzi da tako proveravaju svaku parcelu.
Kada sam to radio, uvek sam naisao na neku zackoljicu na nekoj parceli.

I kada to pronadjes, ako pronadjes, onda izbrisi tu parcelu iz eagrara, odmah je opet dodaj, povuci ce ti stvarnu povrsinu i upisi kulturu na njoj. Zatim idi u epodsticaje, izmeni zahtev i opet podnesi tj azuriraj.

Da je sve u redu, obicno pise da je u obradi.
i tako to borba od aprila do sad
i dalje neizvesno
da odlepis
 
Cim pise u radu, umesto u obradi, u 90% slucajeva postoji neki problem
Najcesci, u ovo okasnelo vreme, je taj da moras proveriti svaku parcelu da li je zaista te povrsine. Takodje, da li je vlasnistvo 1/1. To proveri u katastru. U psss ih uglavnom mrzi da tako proveravaju svaku parcelu.
Kada sam to radio, uvek sam naisao na neku zackoljicu na nekoj parceli.

I kada to pronadjes, ako pronadjes, onda izbrisi tu parcelu iz eagrara, odmah je opet dodaj, povuci ce ti stvarnu povrsinu i upisi kulturu na njoj. Zatim idi u epodsticaje, izmeni zahtev i opet podnesi tj azuriraj.

Da je sve u redu, obicno pise da je u obradi.
Marko hvala na savetima,ali da izvines ovo je jedno VELIKO ZAJEBAVANJE ljudi iz vise razloga.
Pozoves call centar, kazu sve je u redu, samo sacekajte.
U E-agraru nema nista da se zuti, da postoji neka nepravilnost.
Parcele u vlasnistvu, uglavnom svako gazdinstvo radi vec vise godina, na koje su redovno isplacivane subvencije.
Toliko se govori o prednostima "digitalizacije", cemu onda moramo mi da kopamo rucno i trazimo nepravilnosti, kada su im navodno svi sistemi uvezani?
Ako postoji bilo kakva nepravilnost, zar nije normalno da nas neko obavesti u cemu je problem,nego da sami gledamo u pasulj da li oni imaju para ili ima nesto sto treba srediti?
 
Ali bar smo se izborili za 18000 din iako jos nisam video ni onih 9000
Jbli smo im mater sa protestima a pogotovo sa pregovorima!
Svako ce dobiti tih 18.000 dinara ako je sve lepo upisano i predato . U to ne sumljaj . Cim je prvi dobio 18.000 dobice i svi ostali . E sada kada to je pitanje . Ali gledaj to sa vedrije strane . Ovi koji su vec dobili su sve potrosili . Ti si i dalje dobar jer si bio skroman i nisi potrosio . Mozda imas srece pa na gomili dobijes dve godine odjednom 🤪
 
Nazad
Vrh