Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Džabe se cimate i proveravate. Kad bude urađen rebalans eto para na računima u roku od odmah. Ali mi nikako nisu jasni. Ako je nekome proveren status i sve je ok i dobio onih 9000 zbog čega je sad problem da se isplati i drugih 9000. Jedino da nema para. Kao što ih nema ni kod RR pa su prekinuli otkup žita a uzeli samo 50 hiljada tona od najavljenih 200. Šta da se radi. kod njih i nož i pogača.
 
Ja sam imao isto problem, jer je tri meseca zahtev bio primljen. Slao mejlove, navodno je sve bilo u redu po e agraru.Ali kada sam poludeo usao na sajt uprave za agrarna placanja i tamo u kontaktima nabasao na imejl sefice odseka za podsticaje sve se pokrenulo i reseno za par dana.
 
Ja sam imao isto problem, jer je tri meseca zahtev bio primljen. Slao mejlove, navodno je sve bilo u redu po e agraru.Ali kada sam poludeo usao na sajt uprave za agrarna placanja i tamo u kontaktima nabasao na imejl sefice odseka za podsticaje sve se pokrenulo i reseno za par dana.
legla lova ?
 
Ma nemaju novca,meni od 12.04.stoji U RADU.Nema nikakve greške,čak sam išao do PSS a pre nekoliko dana da proverim s njima da li je sve dobro uneto.Kažu sve je OK,samo čekajte.
I meni je stajalo uradu skoro 3 meseca ,pisala sam mejl i na kraju su našli grešku. Zato proverite parcele verovatno nešto nije kako treba. Moj savet
 
Sta je bila greska na kraju?
Ja sam pisao 3 mejla i jedno 5 puta zvao, odgovor je naravno uvek isti.
Da bar sad stoji u radu, pa i nekako, nego stoji izmenjen vec 1.5 mesec.
 
A kakve greske, dzabe glavu lupate. Nema para, a nema ni ko da radi.
Svaka opstina je imala trezor u kom su barem 2 sluzbenika. 197 opstina x barem 2 sluzbenika, a sad ako ih ima 30 je premija.
 
Мени је исто 2 месеца писало у раду, пошаљем им меил и проблем је била једна очева парцела морао сам је обрисати и поново уписати. Једино што смо написали уговор о кориштење без накнаде, али сада ево већ месец дана стоји измењено. 😡
Проблем чак није био видљив никакви квадратић црвени ни жути нису били.
 
Мени је исто 2 месеца писало у раду, пошаљем им меил и проблем је била једна очева парцела морао сам је обрисати и поново уписати. Једино што смо написали уговор о кориштење без накнаде, али сада ево већ месец дана стоји измењено. 😡
Проблем чак није био видљив никакви квадратић црвени ни жути нису били.
Tako je isto bilo i meni ,nikakav znak upozorenja da je nešto neispravno. Međutim kad sam im napisala mejl zena me pozvala i ispravila sam parcelu . Pre neki san sam izmenila zahtev i sad piše izmenjen. Koliko će im sada trebati vremena Bog zna🫣
 
Sta je bila greska na kraju?
Ja sam pisao 3 mejla i jedno 5 puta zvao, odgovor je naravno uvek isti.
Da bar sad stoji u radu, pa i nekako, nego stoji izmenjen vec 1.5 mesec.
Meni je bila greška jedna parcela koja se vodila na dva vlasnika,mog oca i njegovu sestru. Za tatu sam dala izjavu sa dva svedoka da je ja obradujem tetkin deo sam izbrisala . Tek je onda prošla parcela. Naravno čekala sam 20 i više dana da je verifikuju.
 
Meni je bila greška jedna parcela koja se vodila na dva vlasnika,mog oca i njegovu sestru. Za tatu sam dala izjavu sa dva svedoka da je ja obradujem tetkin deo sam izbrisala . Tek je onda prošla parcela. Naravno čekala sam 20 i više dana da je verifikuju.
Ja sam juce pozvao jos jednom call centar i rece mi gospodja/gospodjica sa druge strane da sacekam minut da proveri, javlja se i kaze sve je u redu, sacekajte samo obradu i isplatu.Pa nadam se da nemam sta vise da kopam.
 
Lele, sa će isplate pare izvršen disbalans rebalansa 😏😂
Nije jos to gotovo . Sada valjda ide u Skupstinu na usvajanje a cujem danas nekog iz opozicije da se krene u blokadu Skupstine pa bi do rebalansa doslo ko zna kada 😱
@caco - kasni posta , jos im nije stigao ultimatum 🤔
 
Moraju još mnogo da nam otmu nebi li nam malo dali
 
Da li ste gledali ministarku kod Uroša Davidovića...
Nikon,niko kao ja ....
Svako ko nije dobio ništa, treba da se javi jer je neispravan ...A odgovornost prethodnih ministrstava i koje sve to dozvolio...
Nova mera ministerstva PRIJAVI KOMŠIJU
 
Nazad
Vrh