Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Kad smo mi isli u skolu takve trivijalne stvari su bile obavezne da se znaju u po dana ili noci,danas deca ne znaju razliku izmedju lopate i virsle a kamoli tek ih ne zanima ni gde je francuska ili kina niti ih boli uvo koji je glavni grad tih zemalja,niti se trude da znaju niti zele,bitne su im neke druge glupe stvari a i najveci problem je kod novih modernih roditelja koji tutnu deci mobilni u ruke,nema razgovora sa decom,nema bontona,nema igranje napolju,nema sporta,nema citanja knjiga jer je jelte sad sve na klik,sad je u modi neznanje,nevaspitanje.
 
Ja rešio da budem naporan pa ponovo pisao mail eAgraru. Reko' prošlo je 11 dana od kad sam vam dao sve podatke koje ste mi tražili - a vi ništa! Pa reko' da vas podsetim da sam samo pitao kako podneti zahtev za subvenciju za parcelu koja je verifikovana posle tri meseca čekanja. Znači gde da kliknem, šta da otvorim?
Jer ja hoću subvenciju i za tu parcelu pošto nije moja krivica što vama treba tri meseca da verifikujete parcelu...

Oni mi odgovore da su preuzeli moje podatke, da je u toku obrada velikog broja zahteva i da ulažu velike napore da zahtevi koji čekaju verifikaciju budu završeni u najkraćem roku...

Alooo, ne pitam da mi se verifikuje parcela, već je verifikovana! Pitam kako da podnesem zahtev za subvenciju za tu verifikovanu parcelu!

Zapravo, jasno mi je da tamo ne rade kreteni i da znaju šta sam pitao, već da svesno rade copy/paste tipskih odgovora kad ne žele da konkretno odgovore. A očigledno ne smeju da daju rešenje za bilo koji problem koji bi tražio dodatno plaćanje poljoprivrednicima. To ipak mora jedini spasilac u ovoj zemlji da uradi, gde neko drugi da preuzme zasluge za malo milostinje...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh