Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Годишњи, људи шта вам је па уморили си су знате шта је газдинстава, треба све то обрадити.
 
Ko jos koristi prave knjige kad imate gomilu online bibilioteka sa milionima knjiga svih zanrova lako dostupnih :),sve na dohvat ruke,klik-dva i citanje.Jedina mana je mora sa english da se bude na ''ti''.
 
Ko jos koristi prave knjige kad imate gomilu online bibilioteka sa milionima knjiga svih zanrova lako dostupnih :),sve na dohvat ruke,klik-dva i citanje.Jedina mana je mora sa english da se bude na ''ti''.
Ne bih se složio sa tim ali svako ima svoje mišljenje.Ja sa engleskim nisam ni na "Vi".A i ovo sokoćalo uništava knjigu.47 godina sam čitao knjige i mislim da nas tehnika odvaja od sistema vrednosti.Toliko stvari ima na internetu da se knjiga zapostavlja.
 
Nedavno sam gledao intervju sa jednim od "strucnjaka" za vaspitanje dece. Jedina pametna stvar koju je izjavio je da danas deca imaju internet i ako ih interesuje nesto odmah dodju do informacije i to je to a ranije su deca imala enciklopediju pa da bi dosli do informacija morali su da traze po knjizi pa usput vide jos nesto zanimljivo pa i to procitaju. Primer, treba im informacija gde je Ajfelov toranj pa dok listaju, zastanu pa vide gde je Francuska na karti, procitaju koliko ima stanovnika i jos kojecega usput. Zainteresuju se za neka nova znanja
 
Nazad
Vrh