Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Dai si ti toliko bitan da ne smem da ti odgovorim ? Ili ti smeta istina ? Ti svojim pisanjem miniraš pokušaje manjine da se izbore za nešto. Da li si svestan toga ?
 
Stvarno preterujes.
Da se malo raspitas znao bi ko ie kod nas bio na spisku predat policiji kao ucesnik protesta, ovih zadnjih. Znao bi ko je ucestvovao u protestima 2011,2012... i svaki put do sad.
Ti uopste ne shvatas sta kazem.
Znas li ti uopste da citas i da tumacis znakove interpunkcije?
 
Ja komentarišem tvoj komentar i ništa više.
Jedino nisam vudeo ,,nas".
Bez obzira na ,,nas", ne piše se to što si napisao bez obzira što je istina.
 
Ako još mogu da dodam, složio bih se sa Paorom i mala digresija koja pokazuje koliko je ovaj narod glup i bezobrazan. 870 nezadovoljnih ljudi protestuje, njihovih 14-15 predstavnika pregovara, četvrti dan sine sunce i broj ljudi na blokadama padne na 400 sa tendencijom totalnog razlaza, pregovarači cede suvu drenovinu i postižu neki dogovor sa ljudima koji su okupirali institucije. Potpisuje se dokument sa Vladom Republike Srbije koji ako se poštuje donosi malu ali značajnu pobedu za srpskog seljaka.
Vlada i ministarstvo ne poštuju dokument koji su potpisali i tu dolazimo do ključnog momenta, gorepomenuti tastatura specijalci ne napadaju ove koji ne poštuju potpisano nego kolege koji su pokušali za njih nešto da izbore. To je besmisao srpskog društva, zato je Žvalonja uspeo da ujedini najbogatije i najsiromašnije da ga podržavaju. Sa takvim ljudima praviti bilo kakvo jedinstvo, udruživati se i slično je teški defetizam...
 
@Boderlica - istina je uvek dobrodosla . Samo opet pitam kako da obican paor zna jel ce istinu u buducnosti pricati Radoslav,Nedeljko i ti ili Milan Milosevic ? Nista ja drugo nisam rekao . Imamo konacno na glasackom listicu opciju za koju cu ja glasati . Zasto niste vi napravili pokret ? Isto bih pricao i podrzavao tu pricu . Milion glasova je u opticaju . Zasto bi ih bacali na 20 razlicitih stranaka kada od danas imamo svoju opciju ? Neka i rade za sluzbu . Brzo ce se to provaliti i odlaze u proslost ! Valjda cemo jednog dana doci do pravih paorskih predstavnika 🤔
 
@Boderlica - istina je uvek dobrodosla . Samo opet pitam kako da obican paor zna jel ce istinu u buducnosti pricati Radoslav,Nedeljko i ti ili Milan Milosevic ? Nista ja drugo nisam rekao . Imamo konacno na glasackom listicu opciju za koju cu ja glasati . Zasto niste vi napravili pokret ? Isto bih pricao i podrzavao tu pricu . Milion glasova je u opticaju . Zasto bi ih bacali na 20 razlicitih stranaka kada od danas imamo svoju opciju ? Neka i rade za sluzbu . Brzo ce se to provaliti i odlaze u proslost ! Valjda cemo jednog dana doci do pravih paorskih predstavnika 🤔
Misliš, kao i što je sekta brzo provaljena samo nikako da ode u prošlost?
 
Misliš, kao i što je sekta brzo provaljena samo nikako da ode u prošlost?
Sekta nije u svom imenu imala seljacka . Bio je Marjan R. za koga su ljudi glasali a sut kartu su trebali da mu uruce posle pripajanja sa sekrom . Jos uvek ima ljudi koji mu skidaju kapu i zahvaljuju mu se sto je na poslednjim protestima izveo dosta traktora . Ali bez zezanja mislim da i njega j... ovi namazani iz vlasti . Deluje mi da ga niko ne sljivi .
 
Davao je predlog-grlo po ha ali pregovaračima nije odgovaralo.Na taj način bi se i stočni fond malo obnovio.
 
Verovatno grlo krupne ili 5 grla sitne.Čak i da je na 5ha bi bio veliki pomak i da se konačno smrad legalizuje a ne da se gazdinstva zatvaraju što nekom nešto smrdi a juče izašao iz đubreta.
 
Meni drugar danas javio,zvali ga iz uprave. Dolaze mu u kontrolu sledece nedelje da provere biljne kulture po parcelama....
Ima 2 takve parcele,gde je prijavljeno a nije ta kultura.

Па ако најављују контролу, тј. није изненадна, онда никога не могу да наватају јер свако може да измени податке до тада. Једино ако проверавају податке из захтева за субвенцију, али ту једино да проверавају шуме и необрадиво пошто су културе могле да се промене до сада. А овде то није случај.

Јављај како је прошло.
 
Шта вам је бре људи неће вас стрељати ако се не поклапају културе, ова година је специфична било је много пресејавања. Ако то не могу да схвате онда у мој ку.рац. Битно је да место неке ратарске културе нисте пресејали багрем, тополу, букву,... 😵
 
Nazad
Vrh