Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Kod ovih 800 hiljada što subvencionišu nabavku opreme od marta 2022. piše da uzimaju neki procentualni iznos. Sad meni nije jasno ako imam jednu nabavku od 2 miliona dinara i jednu od 500.000, da li je dovoljno da konkurišem samo za tu jednu od 2 miliona pa ću dobiti 800 hiljada, ili mi po toj nabavci sleduje određeni procenat od 800 hiljada tipa 500 hiljada, pa onda da ubacim i drugu nabavku jer ima prostora još 300 hiljada?
 

I sta je bilo povodom svega ovoga?
Koji ste odgovor dobili pregovaraci?
 
Morao je da prijavi promenu. Ali kakve veze ima kad se ne subvencionisu odredjene kulture. Zloupotreba bi bila da je lazno prijavljena secerna repa jer je ona debelo subvencionisana.
 
Jel sutra se osniva neka stranka poljoprivrednika?
Pa ne baš, više je to pokušaj službe da napravi još veći cirkus u agraru. Zamisli kada su osnivači pokreta 2 od Top 5 prevaranata u državi, jedan nema uopšte zemlje ali već duže vreme radi za službu, novi najbolji drugar mu je stara cinkara i lopov a mentor im je čovek sa lutkom i pola mozga. Ostalo su pevači,muzičari,neuspešni krotitelji lavova, maltene cirkusanti koji su ostali bez posla...Jako žalosno, sreća nemaju podršku nikog ko ima IQ iznad 40.
 
Poslednja izmena:
Pa tako kaži,svaka čast.Treba da se zna da ne nasedaju ljudi.
Ako ozbiljni ljudi za koje smo se uverili da ne šuruju sa vlašću i ne rade samo i svom interesu kažu da to nije ono što bi trebalo onda je SVE JASNO.Ne podržati takve stvari ni u osnivanju.
 
Pa tako kaži,svaka čast.Treba da se zna da ne nasedaju ljudi.
Ako ozbiljni ljudi za koje smo se uverili da ne šuruju sa vlašću i ne rade samo i svom interesu kažu da to nije ono što bi trebalo onda je SVE JASNO.Ne podržati takve stvari ni u osnivanju.
Jedino je šteta što su uvukli 2-3 čoveka, ne baš bistra ali poštena koji će povući nešto stočara iz centralne Srbije i to je sve. Svakako nas je služba raskomadala, što im je i bio cilj i ovde će jedini uspeh biti za taj duo paćenika ako uspu da se ubace u neke odbore i radne grupe za gubljenje vremena.
 
O tome se već pisalo. Na nama je uvek bilo da prijavimo svaku promenu kulture na njivi. Samo se sada radi elektronski, a ranije se išlo u trezor.
To je moje mišljenje.
Sve se slažem ali ispada da je najlakše za poljoprivrednika bilo kada je bila automatska obrada.Nismo ni odlazili u trezor,sve je bilo obavljeno i uplaćeno već do 1.05.
Sada nas ova ministarka ubeđuje kako je ovo bolje za nas,sve po onoj,zar vi više verujete svojim očima nego meni
 
Jedino je šteta što su uvukli 2-3 čoveka, ne baš bistra ali poštena koji će povući nešto stočara iz centralne Srbije i to je sve. Svakako nas je služba raskomadala, što im je i bio cilj i ovde će jedini uspeh biti za taj duo paćenika ako uspu da se ubace u neke odbore i radne grupe za gubljenje vremena.
Jel jedan od tih postenih Milan Milosevic ? Nisam pametan ali mislim da nisi bas trebao na dan osnivanja pokreta da pises da je udbaski . Pa oni ce to isto reci i za tebe i druge ljude . I obican paor bez informacija postaje zbunjen i sludjen . Umesto da se paori udruzuju nastavice se razdvajanja ☹️
 
Jel jedan od tih postenih Milan Milosevic ? Nisam pametan ali mislim da nisi bas trebao na dan osnivanja pokreta da pises da je udbaski . Pa oni ce to isto reci i za tebe i druge ljude . I obican paor bez informacija postaje zbunjen i sludjen . Umesto da se paori udruzuju nastavice se razdvajanja ☹️
Nije za njih.
 
Jel jedan od tih postenih Milan Milosevic ? Nisam pametan ali mislim da nisi bas trebao na dan osnivanja pokreta da pises da je udbaski . Pa oni ce to isto reci i za tebe i druge ljude . I obican paor bez informacija postaje zbunjen i sludjen . Umesto da se paori udruzuju nastavice se razdvajanja ☹️
Da li je istina zabranjena ili je upitanju nešto drugo ?
Zasto uopste da protestujemo ako znamo da je u napred propalo.
Ogromna vecina poljoprivrednika je zadovoljna trenutnom situacijom.
Realno ti sto su sad nezadovoljni su u manjini.
Kod mene u selu bi mozda izaslo nas 5. Ostalih 95 sigurno ne
Stvarmo je glupo što su se dizali ustanci, što se ginulo na Kosovu, što se nismo predali 1914-e, sto su se borili 1941-e, 1999-te. Ma budale. Po tebi se treba odmah predati, svaka ti čast.
 
Nazad
Vrh