Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Porez redovno izmirujem.Dobro znamo mi stariji koliki je bio odnos poreza i navodnjavanja dok se plaćalo zajedno a sad se izjednačili skoro.
Navodnjavanje nije isto što i porez.
Odgovor ti je politički korektan.Svi zadovoljni.
 
Ja mučenik sve plaćam godinama, tako me učili deda i otac, e sad da li su grešili u mom učenju, verovatno da jesu...
Zvao pre neki dan N.Sad i kaže gospođa da je za sada sve po starom tj. mora se platiti cela godina. Nešto platio pre koji mesec, sravnili, video koliko još imam do kraja godine da platim, a rešenje mi još nije ni stiglo na kuću.
 
Ja platio sve za celu godinu. Uvek tako radim da ne bi zaboravio. Ispalo je da sam se zeznuo ove godine . A mozda i nisam ako su ti tako rekli.
 
Ja mučenik sve plaćam godinama, tako me učili deda i otac, e sad da li su grešili u mom učenju, verovatno da jesu...
Zvao pre neki dan N.Sad i kaže gospođa da je za sada sve po starom tj. mora se platiti cela godina. Nešto platio pre koji mesec, sravnili, video koliko još imam do kraja godine da platim, a rešenje mi još nije ni stiglo na kuću.
Možda vam je stiglo u eSanduče (Meni jeste stiglo rešenje za odvodnjavanje u eSanduče).
 
Mi nismo placali RTS nikada do Vucica . Burazer proucio zakone i video da nemaju osnova za naplatu . I na kraju bio u pravu .
 
Zato sto sigurno imaju negde napisanim malim slovima da to smeju . Budi siguran u to 👍
Apsolutno sam siguran da nemaju jer su pre otprilike 2 god. otkupili lokalnog provajdera interneta i tv i od tada su krenuli samo da povecavaju . Bez ikakvih obavestenja da oni preuzimaju i bez bilo kakvih obavestenja o poskupljenju .
 
Onda su preuzeli ugovore lokalnog provajdera . Jbg. nisam bas strucan ali verujem da rade po pravilima . Zovi ih i pitaj ih . Verujem da su te zvali oko produzavanja ugovora.
 
Žališ se Efektivi. Tako je Orion povećao cene paketa, pa su naterani da vrate na stare cene po kojima su korisnici potpisali ugovore.
Prvo su zvali da nude dodatne servise, pa su ih načepili
 
Nazad
Vrh