Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Kamo sreće da svi tako razmišljamo.Za ovo ne trebaju traktori.Nego gledaju-ko će brže bolje da plati.I naravno,vlast to koristi.Sad umesto jednog poreza imamo dva.
 
Danas kod supruge prešlo u POSLATO NA ISPLATU.Juče stiglo rešenje u sanduče. Kod mene i dalje stoji U RADU.
 
Identično je i kod mene. Rano jutros je prvo u sanduče stiglo rešenje, a malo kasnije je u sanduče još jednom stiglo isto to rešenje. Onda je tokom dana status prešao iz "prihvaćen" u "poslat na isplatu". Zahtev sam podneo 23. maja. Nestrpljivo isčekujem status "ispalćen"! :D

A od verifikacije parcele još uvek ništa...
 
Значи да ниси добио првих 9к чим си могао да измениш захтев него су ти уплатили свих 18к
 
Ljudi sta je bilo za odvodnjavanje ove godine? Placamo pola, sve? Pitao na par mesta niko nista ne zna.

Послато са M2006C3LG помоћу Тапатока
 
Iskreno neznam sto se tice odvodnjavanja,mnogi kod nas ne placaju...iznosi su sada vec milionski a kako mi se cini na kraju ce biti pojeo vuk magarca kao i sa onom tv preplatom pre sada mozda i 10-tak godina,kada su neki(primer Ja) placao a mnogi nisu i na kraju tuc muc otpisali ovima dug i nista
 
Znači oni koji plaćaju.Što to ne smeš da napišeš.Ja ne plaćam več 16 godina.Oni stalno šalju opomene pred tužbu.Prvih 10 je izbrisano.Da plaćam usluge koje ne postoje.Znam da se onima koji plaćaju neće svideti ali za ovu stavku ni ne treba da se ide na proteste.Ne plati se i kraj priče.Mislim da ih je nekolicina dobila na sudu.TV pretplatu sam plaćao i nikom ništa.Ne zameram onim koji nisu plaćali.Niti imam štete niti koristi.
 
Znači oni koji plaćaju.Što to ne smeš da napišeš.Ja ne plaćam več 16 godina.Oni stalno šalju opomene pred tužbu.Prvih 10 je izbrisano.Da plaćam usluge koje ne postoje.Znam da se onima koji plaćaju neće svideti ali za ovu stavku ni ne treba da se ide na proteste.Ne plati se i kraj priče.Mislim da ih je nekolicina dobila na sudu.TV pretplatu sam plaćao i nikom ništa.Ne zameram onim koji nisu plaćali.Niti imam štete niti koristi.
Postoji nešto normalno i nešto nenormalno. Svuda u svetu postoje porezi i nameti. Ali postoji i borba za svoja prava.
Ja nisam rekao da je rob onaj koji placa poreze svojoj državi. A nešto je drugo što je država ukradena.
Borba je neprestalna.
 
Nazad
Vrh