Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Da je Bog hteo da ne pusimo ne bi nam dao biljku duvan 😃
Тако је али то је ствар личног избора који нам је исто дат постоје и горе ствари од дувана па на теби је хоћеш их конзумирати или не.
 
Napravise od pusenje najgoru stvar . Na Kubi gde svako pusi ima najmanje karcinoma raka . Nasi stari pusili duvan , zabijali ih u olovo pa doziveli neke godine . Stres , hemija i zagadjenje sunglavni faktori bolesti . Pa i doktori koji te poplase da se pogubis skroz naskroz .
Ja sam bio na Kubi 5 puta. Tamo umiru mladi od raka pluća zbog pušenja. Poznajem rođake preminulih, pričali su mi. Naravno da postoje izuzetci ali da ne zaboravimo da su nekada ljudi opstajali prirodnom selekcijom i do sada su skoro svi izumrli.
 
Браво тако је све је ствар сврхе шта се за чега користи ,оћел нам то бити на корист или нашу штету ,злоупотребу
 
Ja sam bio na Kubi 5 puta. Tamo umiru mladi od raka pluća zbog pušenja. Poznajem rođake preminulih, pričali su mi. Naravno da postoje izuzetci ali da ne zaboravimo da su nekada ljudi opstajali prirodnom selekcijom i do sada su skoro svi izumrli.
Шта ти се свидело на Куби кад си ишао тамо 5 пута, баш ме интересује.Извињавам се за офф
 
Шта ти се свидело на Куби кад си ишао тамо 5 пута, баш ме интересује.Извињавам се за офф
Dopada mi se klima kada je kod nas zima.Nema stresa, to je tačno. Poznajem ljude. Ja sam odrastao u siromaštvu kada su ljudi bili srećni. Jednostavno mi se dopada atmosfera, muzika i jezik mi se sviđa.
Bio sam i u drugom državama. Volim ,,siromašne" države sa dušom.
 
Хвала на искреном одговору.Нисам био на Куби али суштински оно што си рекао и навео све је тачно.
 
Све пије воду хтели ми или не да признамо за све постоје законитости .Пушачки стаж је ту пресудан и битан .Наш како каже један духовник да је човек требао да пуши био би рођен са оџаком на глави.Не желим да вређам пушаче и стварно ми не сметају ни дим ни њине цигаре док се пуше.
Pretpostavljam da nisam bio karakter i ostavio pušenje da ne bih imao problem koji imam.Jedno mogu reći pušačima.Od kad ne pušim-nisam se nešto obogatio ( pušio sam po 2 kutije).To je samo jedna loša navika i bacanje para i velika mržnja nepušača prema tebi.Sa pićem sam prestao 2000 jer sam dobio šuljeve.Toga dana sam kolegi brao kukuruz pod temperaturom-toliko su šuljevi radili.Pio sam Amer čaj i morao sam prestati sa alkoholom.Dva dana sam ležao.Prošli su i od onda nikad više se nisu pojavljivali.Nisam bio neka pijanica ali sam svaki dan voleo da popijem po koju rakijicu i po koje pivo pa sam prekid podneo normalmo.
 
Evo,sad zvao vode vojvodine da pitam dal da platimo tekucu ratu u avgustu,kaze zena obavezno,nista nije vlada donela,toliko,,
 
Nazad
Vrh