Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Ocu je stiglo obaveštenje od banke da od 18.06. dobija novi broj računa, pošto su mu isplaćene subvencije za zemlju izmenio sam broj računa i upisao drugi. Da li će se u ostalim zahtevima za subvencije automatski izmeniti račun ili moram sam da menjam zahtev, da li neko zna?
 
@geci Prvo treba da ti je stiglo rešenje u e sanduče pa posle ovo da je poslato na isplatu i isplaćeno. Posle koliko dana od rešenja ti je uplaćeno ? 9000 po ha ?
 
Salemld-12.05 mi je promenjen status zahteva u poslato na isplatu, isti dan ni je stiglo resenje u esanduce ali od para nista,ni dan danas.svaki dan gledam i racun i zahtev i danas vidim da su sklonili opcije kad je zahtev primljen,prihvacen i poslat na isplatu. Pre tri dana sam zvao taj broj i gospodja uzela podatke i kao javice mi na kontakt broj,ali nista. Pa 30.05 sam poslao zalbu po zahtevu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
@geci I Sunce ti. Meni juče stiglo rešenje. A status zahteva i dalje stoji prihvaćen. Datum prijema ti svakako stoji.
Teško ćemo mi dobiti onih drugih 9 hiljada. A ja ne mogu da se nakajem što sam se baktao sa zemljom i sa svim u vezi nje.:mad:
 
Evo ti slike od 12.05 do danas mi to pisalo
82a96a4c04fa59bd83bbd746020340f8.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Kod mene predato prvi dan brzo se sve rešilo i stiglo rešenje i prešlo u status poslat na isplatu i tako se zabetoniralo narednih mesec dana tek skoro legle pare tako da nema pravila niko ne može da pohvata "algoritam" po kome rade
 
Meni jos ni dinara. Mog se predmeta niko ne hvata izgleda.
A sve je ok u zahtevu? Pise prihvacen?
Neki dan sam tako pogledao ljudima koji su predali drugi dan prijave i ispostavi se da je zahtev i dalje -u radu- a razlog jer je jedna parcela prijavljena na dva domacinstva,nekih jedva pola hektara
I caka sto postavili zuti upitnik pre nekih mozda nedelju dana a inace bilo sve u redu navodno kazu da nije bilo do tada nista
 
Nije u redu. Sistem je napravio gresku i sad moram da cekam da je otklone. Jedna parcela od 5,5 Ha mi je na dva gazdinstva. Pola je moje vlasnistvo, a pola je zakup. Tu je sistem napravio problem.
 
Nazad
Vrh