Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Ето било је израчунато на 9000дин/ха кад данас ме син каже тата теби су преправили цифру кад је проверио каже 18000дин/ха. Обећао сам сину пецаљку и сад сваких сат времена проверава субвенције. 🤣
 
Ma ebale ih subvencije . Sta imam od toga? Da platim penziono i zdravstveno i da odem na veceru?
Penzija ce mi biti manja od socijale a kad nedaj boze moram kod doktora moram ili da jurim veze ili da idem privatno. I sta sam ja dobio od drzave kao strateski vazan proizvodjac hrane. Oni bre ko da namerno hoce da nas sjebu i oteraju u Njemacku.
I idem bre. Dok sam jos dovljno malo mator da imam volje za promenom i dok nemam prvise stvari koje me vezuju ovde.
Kud nisam otiso posle srednje skole nego verovao u promene , verovao da ce biti bolje. Oce moj k.
 
Pa nek im rade zemlju ti Arapi kojima su prodali sve. I ti Pakistanci i ostala ekipa koje su oberucke prihvatili. Da li neko stvarno misli da ce ti ljudi da rade? Pa oni da su hteli da rade ne bi im zemlja bila medju najgorim jamam na svetu. A pogotovo ti sto su dosli ovde. Pa oni samo gledaju kako da se ogrebu za socijala i da ne rade nista. Radna snaga! Moj k. Neki dan gledam lika Srbijanca za maline prica... kaze zaposljavao ih je.... ne hvala vise.
 
Мало ли је ако ћеш све то поплаћати и имати за вечеру? Еј бре па ти си тајфун само бахато и пи.. пи.. по сиротињи. 🤣🤣🤣
 
Upravo zavrsio razgovor na 0800106107 , dao podatke kad je predat zahtev ,kad je stiglo -poslato na isplatu- i svoje podatke.
Kolega napravio zapisnik i bice mi javljeno na kontakt broj.
 
Ma ebale ih subvencije . Sta imam od toga? Da platim penziono i zdravstveno i da odem na veceru?
Penzija ce mi biti manja od socijale a kad nedaj boze moram kod doktora moram ili da jurim veze ili da idem privatno. I sta sam ja dobio od drzave kao strateski vazan proizvodjac hrane. Oni bre ko da namerno hoce da nas sjebu i oteraju u Njemacku.
I idem bre. Dok sam jos dovljno malo mator da imam volje za promenom i dok nemam prvise stvari koje me vezuju ovde.
Kud nisam otiso posle srednje skole nego verovao u promene , verovao da ce biti bolje. Oce moj k.
Od drzave poresko resenje i ne daj boze poziv za mobilizaciju, za koji ces im drugo? Koji proizvodjac hrane, pa kad uvezu bilo sta i ugrade se bar po 1 dinar oni milioneri, ti si tu samo smetnja, jer mozes protestvovati zlo i naopako...
 
Ето било је израчунато на 9000дин/ха кад данас ме син каже тата теби су преправили цифру кад је проверио каже 18000дин/ха. Обећао сам сину пецаљку и сад сваких сат времена проверава субвенције. 🤣
E kad moj ne peca...
 
Meni su takodje sami izmenili iznos na 18000 po Ha, al kad ce biti ko zna.
Čekaj bre ... šta se sad dešava? Da li sad tereba podneti dodatni zahtev ili se automatski daje 18000 po ha ako si već podneo?
Čitam ovde neke stvari o izmeni zahteva za koju nigde ne vidim opciju jer mi je danas stiglo da sam kao isplaćen?
 
Neko rece iznad da se zahtev moze obnoviti ako je bilo nekih promena i dugo se ceka.
Ako ti je isplacen prvi deo ne vidim sta bi menjao, sem da sacekas isplatu drugog dela.
 
Od drzave poresko resenje i ne daj boze poziv za mobilizaciju, za koji ces im drugo? Koji proizvodjac hrane, pa kad uvezu bilo sta i ugrade se bar po 1 dinar oni milioneri, ti si tu samo smetnja, jer mozes protestvovati zlo i naopako...
Znaš kako bi im se odazvao na mobilizaciju... Pre bih stao pred stereljački vod nego da idem da ginem.... ja i gomila drugih nedužnih ljudi koji su isto ko ja poslati da brane nečije političke pozicije. Da naprave nekim idotima još para pošto milijarda je njima malo. Pa neću bre... neka me upucaju! Nek me vode u jebeni Ritopek. Ma dosta mi bre svega!
 
Meni pise poslato na isplatu i nevidim tu opciju izmeni zahtev

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh