Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Šta se nervirate kad je obećano da će do danas biti sve isplaćeno.
Sem ako i ovaj-a ministar poljoprivrede ne voli fudbal, pa počne da nas dribla ...
Mada čisto suJmam.

Motivacioni govor nadležnog ministarstva poljoprivrednicima, zadnjih 30g

 
Poslednja izmena:
Do kog datuma moze da se obnovi gazdinstvo i da se predaje za subvencije?Meni nekih 4 ha nisu prosli verifikaciju pa cekam jos
 
Da se obnovi gazdinstvo nema rok a subvencije po hektaru su do 12juna
Danas sam pogledao jedan Eagrar,cudno je bilo sto nema uplate subvencija a ono jos uvek stoji u radu zahtev(jedna parcela bila problem),subvencije u zahtevu povecane na 18hiljada po hektaru
 
Kad ste vi koji ste danas dobili rešenje predali zahteve?

Послато са SM-A515F помоћу Тапатока
 
07.04. u 10:07 ali kada su počeli da obrađuju su mi promenili vreme u 10:09. Tačno su prvi dan predatih zahteva ostavili za kraj. Zahtev je prihvaćen pre 27. maja tako da je ostalo na 9000.
 
ja sam predao 11.45.i stoji kao zacementiran od prvog dana,sem promene iznosa za isplatu
 
Poslednja izmena:
juce zena zvala kol centar kazu treba osveziti zahtev i mi smo predali medju prvima al nista jos samo je uvecan iznos na 18000 po hektaru!
 
Juče stiglo rešenje na 9000 po ha. Predato isto 7.4. Jebaće nam majku ! Niko ovo neće moći da pohvata.
 
Evo sad bas gledam,sklonili mi to kad sam predao zahtev,kad je prihvacen i kad je poslat na isplatu,sad mi nista ne pise
ed25b9c52d03ad8df671c7ae9d519f3e.jpg
defdb61e6cdfb0c000ca690c7c70e523.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh