Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Malo je smesno kupovati masine unapred i ocekivati konkurs ....to kad vec radis onda obezbedi novac u fulu,a ako bude konkurs,dobro je,ako ne nista.
Slazem se, i ja se rukovodim onom starom "opruzi se koliko si dugacak" ali neki ne mogu tako, nikad ne bi kupili novu masinu bez nekih pozajmica ili kredita. Ne ulazim u to koliko je onda isplativo to sto rade ali eto tako je i takvih je na zalost mnogo.. Ja imam 2 nove masine, jedna iz sredine 2022 i jedna sa pocetka 2023, ako bude nesto super ako ne jbga vadicemo se na drugu stranu, zato radim 2 posla da jedan drugi cupa kad zatreba :D
 
Jel to vec svi dobili subvencije da niko vise ne pise?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Novac za drugi deo+9000 nemaju,
Budžet je prazan.. imaju tekuće održavanje za prioritete.
Poljoprivreda ih ne zanima uopšte,a tek deo oko subvencija
 
Ma nemaju ni za sve tih prvih 9000 a kamo li resto. U ponedeljak ce mi biti mesec dana kako mi stoji poslato na isplatu,zovem onaj broj uzmu podatke i nista,saljem mail i odgovor strpite se,a svima sto sam isto sredjivao davno dobili

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Ma nemaju ni za sve tih prvih 9000 a kamo li resto. U ponedeljak ce mi biti mesec dana kako mi stoji poslato na isplatu,zovem onaj broj uzmu podatke i nista,saljem mail i odgovor strpite se,a svima sto sam isto sredjivao davno dobili

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
Ju stoke,.. nisi dobio prvih 9000?
 
Ne,zovem i pitam sta je problem jer mi 12.05 pise poslato na isplatu i nista s oni meni pa imajte strpljenja

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Jel ima neko jos kao ja? Pise poslato na isplatu ve skoro mesec dana a nema uplate?

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh