Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Ljudi su pre mitinga u Pančevu potpisivali blanko sporazumni otkaz i ako se ne pojave na miting "ĆAO NE RASPRAVLJAJ SE S MENE" a ako dođeš cepaju potpisani papir.
 
Pa ako radnici ne dodju docice neko drugi na njihovo mesto takvih ima na svakom cosku. Moje selo je oko 4000 stanovnika pa skoro ceo autobus

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
U selu vidim da sejalice još rade ,znači setva nije gotova.Ne ulazim u razloge zašto se još seje.
 
Kod nas i sejacice i setvospremaci juce po ataru jurcaju

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Zvao sam pre dva dana kol centar da vidim zasto su mi duplirane dve parcele i stoji zuti znak uzvika.
Javio se prijatan zenski glas. Izlozim ja problem, diskutujemo u par recenica i ona me u jednom momentu prekida.
Citiram "jao sad ne mozemo nista jer imamo strasan pritisak zbog 26.maja pa imamo prioritete kojima moramo da isplatimo"
Nista, sta cu, zahvalim se i pozelim im prijatan dan.
 
Poslednja izmena:
Ja vam kažem, obračunali su oni nas sve po 9k. Za obećanih drugih 9 ima da se načekamo....

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Screenshot-2023-05-24-11-37-25-821-com-android-chrome.jpg
 
Lule, nema baš logike, ili te ja ne razumem...
Ako produže rok, samo će dobiti još veći broj prijava, a uplate uveliko idu, bar po hektaru?
Ne verujem da ima ko vec do sada nije prijavio
To je mali broj hektara i ako ima a ovime produzuju vreme isplate a pitanje da li ce biti i konacan rok
Licno misljenje,moguce da gresim
 
Nazad
Vrh