Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Ma nemam pojma, verujem ja da im nedostaju novci. Nego, uplate već idu, zbog toga razmišljam tako... A ko će ih znati, ništa ja njima ne verujem, čudo jedno šta sve mogu da slažu...
 
100% rade sve namerno samo da bi duze trajalo. Meni su bukvalno izmislili problem. Sve je bilo savrseno u red, podneo zahtev 7.04. i onda od jednom mi duplirali moje dve parcele. Nema suvlasnika, sve cisto 100%.
Izmisljaju po zadatku jer nemaju para.
Treba samo da znaju da su advokati spremni. Ima dosta drugara koji su spremni da ih angazuju.
 
100% rade sve namerno samo da bi duze trajalo. Meni su bukvalno izmislili problem. Sve je bilo savrseno u red, podneo zahtev 7.04. i onda od jednom mi duplirali moje dve parcele. Nema suvlasnika, sve cisto 100%.
Izmisljaju po zadatku jer nemaju para.
Treba samo da znaju da su advokati spremni. Ima dosta drugara koji su spremni da ih angazuju.
Kako to da dupliraju parcele 😳 (Da li ste probali da ih obrišete >Naravno duple parcele pa se one ponovo same vrate ili ste ih vi sami duplirali ?<.
 
Jel to danas zatisje pred buru? Evo meni vec 14 dana stoji poslato na isplatu a ono nista od uplate

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Sada je zvanično. Jel od sada isplaćuju 18k?


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Sada je zvanično. Jel od sada isplaćuju 18k?


Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
Pa po ovome je tačno (Zašto bi lagali ako su objavili na stranici http://www.minpolj.gov.rs/svima-ce-biti-isplacena-davanja-od-18-000-dinara-po-hektaru/ takođe i na Viber).
 

Послато са SM-A225F помоћу Тапатока
 
Za ovih dodatnih 9.000 da li teba ponovo popunjavati zahtev za podsticaj ili će po automatizmu ići isplate kao i za prvi deo?
 
Za ovih dodatnih 9.000 da li teba ponovo popunjavati zahtev za podsticaj ili će po automatizmu ići isplate kao i za prvi deo?
Cika Aco pročitajte malo.
"Пољопривредницима којима до сада та врста субвенције није исплаћена, добиће повећан износ у целости, док ће пољопривредни произвођачи којима је већ исплаћено 9.000 динара разлика бити додатно исплаћена у наредном периоду.

Пољопривредни произвођачи који су се до сада пријавили за ову врсту субвенција не треба да подносе додатне пријаве. "
 
Nazad
Vrh