Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Hteo bi da vas zamolim ako neko zna kako da registrujem gazdinstvobpreko telefona.istalirao sam aplikaciju dobio broj ali neznam kako da ubacim koje parcele ocubda prijavim u aktivni status gazdinstva

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Hteo bi da vas zamolim ako neko zna kako da registrujem gazdinstvobpreko telefona.istalirao sam aplikaciju dobio broj ali neznam kako da ubacim koje parcele ocubda prijavim u aktivni status gazdinstva

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
1. Posetite sledeću adresu: erpg.eagrar.gov.rs
2. Kliknete na Prijavi se
3. Otvara se eid.gov.rs
4. Ukucate vašu mail adresu kuju ste dali u Poštu ili PSSS
5. Kliknete na Prijavi se
6. Otvarate ConsentID
7. Upišete vaš PIN (6 brojeva)
8. Potvrdite zahtev od eagrar.erpg
9. Otvara vam se vaš eRPG
10. Parcele aku su vam u vlasništvu ili pod zakupom (Da nije istekao ugovor) automatski su vam ubačene
11. Kliknete na određenu parcelu pa dodaj biljnu kulturu
12. Kada ste dodali biljnu kulturu i udeo u parceli kliknete na sačuvaj
13. Kada ste sve završili kliknite na Obnovi Poljoprivredno gazdinstvo
14. Sledeći korak je da podnesete zahtev za subvencije, kada ste u vašem eRPG samo kliknite na ePodsticaji
15. Otvara vam se ePodsticaji, kliknete na Poljoprivredno gazdinstvo
16. Zatim nađete javni poziv za Основна финансијска подршка у биљној производњи
17. Kliknete na Prijavi se
18. Obeležite sve parcele
19. Kada ste sve obeležili čekirajte (✓) ПОД ПУНОМ КРИВИЧНОМ И МАТЕРИЈАЛНОМ ОДГОВОРНОШЋУ ПОТВРЂУЈЕМ ИСПРАВНОСТ И ВАЛИДНОСТ СВИХ УНЕТИХ ПОДАТАКА И ПРИЛОЖЕНИХ ДОКУМЕНАТА
20. 🏆 Podnesi zahtev
21. Zahteve možete da pratite na opciji Podneti zahtevi pa će vam pisati broj zahteva i status zahteva.
Uputstvo imate i na ofc Youtube od Ministarstva
Član @olalija
Ako više volite da čitate (pdf pa da onda odštampate) onda posetite: https://eagrar.gov.rs/
 
Poslednja izmena:
1. Posetite sledeću adresu: erpg.eagrar.gov.rs
2. Kliknete na Prijavi se
3. Otvara se eid.gov.rs
4. Ukucate vašu mail adresu kuju ste dali u Poštu ili PSSS
5. Kliknete na Prijavi se
6. Otvarate ConsentID
7. Upišete vaš PIN (6 brojeva)
8. Potvrdite zahtev od eagrar.erpg
9. Otvara vam se vaš eRPG
10. Parcele aku su vam u vlasništvu ili pod zakupom (Da nije istekao ugovor) automatski su vam ubačene
11. Kliknete na određenu parcelu pa dodaj biljnu kulturu
12. Kada ste dodali biljnu kulturu i udeo u parceli kliknete na sačuvaj
13. Kada ste sve završili kliknite na Obnovi Poljoprivredno gazdinstvo
14. Sledeći korak je da podnesete zahtev za subvencije, kada ste u vašem eRPG samo kliknite na ePodsticaji
15. Otvara vam se ePodsticaji, kliknete na Poljoprivredno gazdinstvo
16. Zatim nađete javni poziv za Основна финансијска подршка у биљној производњи
17. Kliknete na Prijavi se
18. Obeležite sve parcele
19. Kada ste sve obeležili čekirajte (✓) ПОД ПУНОМ КРИВИЧНОМ И МАТЕРИЈАЛНОМ ОДГОВОРНОШЋУ ПОТВРЂУЈЕМ ИСПРАВНОСТ И ВАЛИДНОСТ СВИХ УНЕТИХ ПОДАТАКА И ПРИЛОЖЕНИХ ДОКУМЕНАТА
20. 🏆 Podnesi zahtev
21. Zahteve možete da pratite na opciji Podneti zahtevi pa će vam pisati broj zahteva i status zahteva.

Uputstvo imate i na ofc Youtube od Ministarstva
Član @olalija

Ako više volite da čitate (pdf pa da onda odštampate) onda posetite: https://eagrar.gov.rs/
Dobro dosao nazad! ;)
 
Dobro dosao nazad! ;)
Ja nisam Petar_Petrović gost 3201 (On ima svoj nalog koji još uvek nije obrisan već je samo deaktiviran)

(Ovo zna svako što se tiče eRPG iliti eAgrar) Koliko sam obnovio gazdinstava i zatvorenih očiju mogu da odradim 😀😁😁🏆. Nema dana da mi neko ne dođe (Dovoljno je samo jednom da odradim pa taj prenese drugom i tako u krug, a meni glupo da odbijem).

Kamo lepe sreće da jesam ali nisam.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam Petar_Petrović gost 3201 (On ima svoj nalog koji još uvek nije obrisan već je samo deaktiviran)

(Ovo zna svako što se tiče eRPG iliti eAgrar) Koliko sam obnovio gazdinstava i zatvorenih očiju mogu da odradim 😀😁😁🏆. Nema dana da mi neko ne dođe (Dovoljno je samo jednom da odradim pa taj prenese drugom i tako u krug, a meni glupo da odbijem).

Kamo lepe sreće da jesam ali nisam.
Ali znas dosta i dosta si pomogao, to je najbitnije ;)
 
Kod mene stoji "primljen" zahtev. Je l' se to razlikuje od "prihvaćen"?
 
Strpite se, pa zar "ministarka" ne reče da nikad brže nisu isplaćivane subvencije. Ranije je bilo do Nove godine kako ona priča iako smo svi bili isplaćeni do sredine marta.Verovatno joj se ne žuri polazeći od te logike. Kako ovde fali jedan reset da to nije normalno.
 
Primljen , prihvacen , poslat na isplatu isti ocin kad para nema.Evo kod mene od subote 13-og stoji poslat na isplatu i mosa.
 
Primljen , prihvacen , poslat na isplatu isti ocin kad para nema.Evo kod mene od subote 13-og stoji poslat na isplatu i mosa.
Važno je da je poslat.
Pisao sam ja da će isplata biti kako je ministarka izjvila.Neki su imali sreće pa su izvučeni.Nemaju para i sad se čeka neki novi kredit.
 
Nazad
Vrh