Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Neki Petar Petrović tamo ništa ne odlučuje, niko ga ne pita nizašta. Takvi tamo rintaju za male pare za razliku na podobne koji ništa ne rade i imaju velike plate. I mi sada treba da se isresamo na one koji su u istoj poziciji kao mi. Ovo sam već jednom pisao. Imali smo priliku, ja sam iskoristio i minustru u oči rekao istinu, bilo nas je oko stotinak ispred Banovine.
tacno tako ja kad sam radio u vodovodu posalju nas da iskljucujemo vodu neplatisama a ljudi besni na nas samo prste uvrede iako mi smo bili samo obicni radnici koji radi za platu...tako i ovde se moze svasta procitati prosto dase covek zamisli nad nekim komentarima
 
Imate temu Chat tamo mozete da hvalite vlast ili ono kontra od hvaljenja. Ovde nemojte kvariti temu.
Shvatite da postoje ljudi kojima nema ko da pomogne i da bi neki mogli ostati bez subvencija ako urade nesto pogresno.
 
Imate temu Chat tamo mozete da hvalite vlast ili ono kontra od hvaljenja. Ovde nemojte kvariti temu.
Shvatite da postoje ljudi kojima nema ko da pomogne i da bi neki mogli ostati bez subvencija ako urade nesto pogresno.
Nije reč ni o hvaljenju ni o pljuvanju.
Reč je o obmani! 4 dana "isplaćuju" a niko nije dobio novce. Želim da se to razjasni!
 
Gledo neko skupstinu? Brate mili ova nasa ministarka opasna likusa,kakav pogled ima

Zaljubio sam se
Namazana do bola
😍😍😍
ri8UNN7.jpg
 
Ženi su uplatili juce. Moje i očevo gazdinstvo jos nista, sve registrovano u razmaku od 3 minuta .
 
Opa,znaci nedeljno 10000 gazdinstva a prijavljeno oko 200000. Auuu nacekacu se

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh