Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

U Republici Srpskoj koliko sam cuo 500km po hektaru subvencije oko 30000 dinara ..
 
Pricam sa poznaninkom iz bjelog polja crna gora, subvencije 270 evra po hektaru sve jedno ratarstvo, povrtarstvo ili vocarstvo. Povracaj na zalivanje 80 % na semena 30% sve mora da se kupi za preko 500e onda vazi....
Dosta su to male povrsine tamo....
 
Mnogi se odusevljavali Petrom Petrovicem. Znali smo da prate nasa reagovanja i umesto da opletemo po losem programu i malim subvencijama mi samo sto ih u du.e ne ljubimo kako nam navodno pomazu. Navukli da se sto vise ljudi prijavi i aplicira za subvencije, a koliko ce nas dobiti nikada necemo saznati.
 
Hoće li neko ko ačno da časti ili čekamo izbore da bi pustili subvencije.
Prošle godine uplatiše 15. marta i bez konkursa i obnove gazdinstava.
 
Mnogi se odusevljavali Petrom Petrovicem. Znali smo da prate nasa reagovanja i umesto da opletemo po losem programu i malim subvencijama mi samo sto ih u du.e ne ljubimo kako nam navodno pomazu. Navukli da se sto vise ljudi prijavi i aplicira za subvencije, a koliko ce nas dobiti nikada necemo saznati.
Neki Petar Petrović tamo ništa ne odlučuje, niko ga ne pita nizašta. Takvi tamo rintaju za male pare za razliku na podobne koji ništa ne rade i imaju velike plate. I mi sada treba da se isresamo na one koji su u istoj poziciji kao mi. Ovo sam već jednom pisao. Imali smo priliku, ja sam iskoristio i minustru u oči rekao istinu, bilo nas je oko stotinak ispred Banovine.
 
Nazad
Vrh