Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

A da ti odgovorim i ovo oko radnika-robova i njihovog iskoriscavanja ...

"Svaki rob koji kroči na tlo Srbije postaje slobodan čovek." Ustav Srbije iz 1835. godine!

Srbija je oduvek bastinila slobodu i da bude zemlja slobodnih ljudi!


To mozda ti imas takvu kapitalisticku robovlasnicku filozofiju ...i gledas kao krpelj i pijavica i parazit da se ovaljdis...
Nemam ja radnike !!!Kod mojih dedova niti kod mog oca a ni kod mene nikada nije radio radnik-rob niti je iskoriscavan nekoo...
Radim saam sa masinama sta mogu i koliko mogu ,a sta ne mogu ja se ne hvatam da radim i ne gledam na tudjoj muci ,nevolji i znoju da zaradim i iskoristim ...
Prijatelju dobro radis samo ti je to sto radis i razmisljanje prevazidjeno. Tapkas u mestu i verovatno si stalno nesto nezadovoljan. Imam takvih primera i u svojoj okolini pa mi je sve jasno. Ni ta tvoja prica kako veliki guse male i navodno hoce svu zemlju da rade u zakup. Trenutno je veca zarada od zakupa nego cista dobit zakupca. Zakup je ove godine 220-300E, a nek se pohvali kome je toliko cisto ostalo na zemlji u vlasnistvu.
 
Mene sad zvali iz agencije za agrarna plaćanja sa nekog 011 broja,kažu da treba da aktiviram e sanduče.A ja ga stalno koristim???
 
Sad nas dvojica kao u onom vicu kad dva praseta pricaju. Pita jedan "Da li verujes u zivot posle Bozica?"
😇
 
Poslednja izmena:
Коначно из у раду прешло у прихваћено! 🤑🤑🤑
Evo sad pogledah. Konačno su i meni posle skoro 6 meseci, prebacili iz statusa izmenjen u prihvaćen. Ljudi ne mogu da verujem 🤑🤑 🤑. Želim svim svojim kolegama koji nisu dobili ili im je zahtev još u pripremi da im što pre izmene. A svima nama želim da sledeće godine nemamo ove probleme.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh