Subvencije u poljoprivredi za 2023 godinu

Па такви као ти су пропали давно,има 30 година. Већ одавно раде у фирмама.
Друго живе у богатој земљи која има индустрију,ауто,војну,електро,прерађивачку сву могућу и имају тржиште које задовољавају својом производњом. Већина кукурза иде за плин,репу прерађују за свој шећер ,пшеницу за своје брашно и све вишкове извезу на тржишта као што су наша. Имају зараду колико и ми ал у просеку раде 100ха ситни а бар мој познаник ради 3000ха. И има кредита толико да ја не бих могао ока да склопим никад више. И сви трактори су на лизинг. Поредиш свет који је далеко од нашег а о њему појма немаш. То је твој проблем. Ал понављам шта се сикераш,још 2 месеца и миран си,ослободићеш се ове муке.
 
Poredimo drzavu u kojoj najveci uvoznik lazno deklarise djubre, drzavu gde se pojedincu cefne i uvede zabranu izvoza i jos hiljade ludosti sa jednom Nemackom. Alal vera dokle smo mi ekonomski tigrovi dogurali.
 
Па ти си сам одговор зашто. И нек није 99 посто нек је 80 посто, половина су такви као ти и колега пастув и шта ћемо онда? Од тебе и њега очекивати неку борбу и просперитет? Човјече од 13.119 постова ,13 000 су кукање и паметовње шта би било кад би било и како би требало.А зато време се ти ниси МРДНУО СА МЕСТА. Шта то теби говори?
Ja imam postova i u stručnim temama ali tebe tamo nema.
Pa eto ti si mrdao sa mesta i kakve koristi od toga.
 
Pricao sa jednim gazdom iz sela pa kad krenuo on pricu da se ne isplati da radis svoji zemlju,bolje da se da njemu u arednu

Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Koje su to strucne teme?
Kako mislis kakve koristi? Zorane mislim da ti sam sebe nekad ne razumes.
A ja mislim da ti više ne znaš šta hoćeš.Prelistaj malo teme.A ti si uglavnom u temama gde mogu da se vređaju sagovornici ako ne misle kao ti.Neka drugi pišu o tvojim karakteristikama.Čim vidim ko ti lajkuje,sve mi je jasno.Našli ste se.Ovim prekidam diskusiju jer ne vodi ničemu.
 
A ja mislim da ti više ne znaš šta hoćeš.Prelistaj malo teme.A ti si uglavnom u temama gde mogu da se vređaju sagovornici ako ne misle kao ti.Neka drugi pišu o tvojim karakteristikama.Čim vidim ko ti lajkuje,sve mi je jasno.Našli ste se.Ovim prekidam diskusiju jer ne vodi ničemu.
Jel realno da gledas ko sta kome lajkuje? Sta da prelistam, koje su to strucne teme?
Tebi je izgleda sve uvreda ako nije po tvom, kao sa imas 15 godina Bog te tvoj. Sve naopako. Nijednog trenutka da stavis prst na celo da vidis da mozda nisi upravu, nego svi bi eto tebe da vredjaju. 🤦‍♂️
 
Meni su poslali tri indenticna resenja u sanduce, datum valute 29.9., ali novaca nema, stoji poslato na isplatu vec dve nedelje. Koga zvati e agrar na onaj kontakt telefon na kom nemaju slobodnih operatera ili Upravu za agrarna placanja?
 
Napravio sam izmene u vezi zemljisnih parcela kao sto su mi javili ovi iz e agrara i sad stoji zuto.Da li neko zna vreme koje potrebno za verifikaciju promena od strane sluzbenika e agrara tj da li je neko imao slican slucaj?
 
Juce me zovu da mi kazu da se neke parcele po povrsini ne podudaraju sa stanjem u katastru i da su mi zato samo delimicno prihvatili zahtev i da ispravim to. Naravno para jos nigde.
Bogu hvala 6 meseci dajem zahtevu evo za koji dan.
 
Nazad
Vrh