Subvencije u poljoprivredi za 2021 godinu

Malo si vise pljunuo paore u vise navrata i cinio si nas budalama u vise navrata (mislim na Juzno Banacane) pa stekne se utisak da ili radis namerno ili ne maris za necijom stetom.
Konkretno, jednom kad sam napisao da smo dobili grad, tebi je bilo smesno uz konstataciju da smo bar dobili kisu bez obzira sto su neki usevi delimicno bili unisteni. Kritikujes "kukanja" za kisom a ti kukao najvise dok je padala kod tebe konstanto i ne verujes ovdasnjoj susi itd.
Tako da ako cujes neku kritiku za koju mislis da nije tacna, pitaj se zasto i malo vise prst na celu!
 
Ne znas ni ti ovde 1% ljudi a znas da smo rdjavi! Prozivam te jer okreces price cas ovako, cas onako i sve na tvoju vodenicu
Narod je dobar al je naivan, a prevaranti su politicari svi do jednog, imaju zvaku i podrsku od evrope da rade sakato jer jaka Sbija niko ne odgovara, sad je ocigledno da mi tu ne mozemo nista! Probali smo sa zutima pa nam se vrlo brzo posrali, zato su i nestali, dosli su gori a posle ovih ce doci jos gori!
Ovo sto Pit pise tu si se tek istakao koliko si samoziv covek.
 
Ajde Pit nadji mi taj post gde se ja radujem tudjoj nesreci.
Ti Dragane sad kao u onom vicu "kljucajte, kljucajte, al mi mozak necete popiti"
 
Ajde Pit nadji mi taj post gde se ja radujem tudjoj nesreci.
Ti Dragane sad kao u onom vicu "kljucajte, kljucajte, al mi mozak necete popiti"

Na ovaj nacin su isli postovi!

[IMG alt="Peet"]https://poljoinfo.com/data/avatars/m/2/2886.jpg?1612742908[/IMG]

Peet

Član​

U selu tri kapi a tacno ispod te ljubicaste tacke imam parcelu od 8kj pod sojom.
Uzasan oblak sa grmnjavinom bez prestanka.

[IMG alt="cicimoric"]https://poljoinfo.com/data/avatars/m/0/101.jpg?1566395254[/IMG]

cicimoric

Član​

Peet je napisao(la):
U selu tri kapi a tacno ispod te ljubicaste tacke imam parcelu od 8kj pod sojom.
Uzasan oblak sa grmnjavinom bez prestanka.



Sent from my iPhone using Tapatalk
Sad sam pricao sa covekom koji je bio u tom pravcu u to vreme samo sa ove strane DTD kanala. Kise je bilo jako puno a i leda je bilo dosta. Nije bio krupan ali je put bio skroz beo od leda.



[IMG alt="paorpaor"]https://poljoinfo.com/data/avatars/m/0/267.jpg?1566395254[/IMG]

paorpaor

Član​

Eto ga Peet opet cete nadoknaditi padavine.

[IMG alt="Peet"]https://poljoinfo.com/data/avatars/m/2/2886.jpg?1612742908[/IMG]

Peet

Član​

paorpaor je napisao(la):
Eto ga Peet opet cete nadoknaditi padavine.
Mislim da nije u redu i nije ti ni na mestu komentar, kad pola sata posle cega je potvrdjeno od strane kolege Cicimorica da je bilo gadnog grada u tom delu atara ti pricas o nadoknadi padavina!
Druga stvar, za tvoju informaciju, u tom delu atara gde je bilo kise sa gradom imam samo tih 8 kj, tako da kisa nije ni padala u ostalom delu gde jos radim.
Ali, neka, uzeti tako olako neciju stetu je bas u redu s tvoje strane!


Pa posle pravdao si se kako ne zelis ti nikome da pada led i kako si sigran da ne moze da naskodi soji pa iako nisi znao do kakve stete je doslo.
Pa bla bla bla kako sam ja nezadovoljan padavinama, a kako cu biti kad u celom Avgustu i Septembru nekoliko litara iz vise puta.
A ti prosle godine pokiso u poredjenju s nama za sve pare a nakukao se non stop od Marta do Oktobra.
 
Poslednja izmena:
Jesam ja odgovorio na Cicijev post 🤔
Nemoj da izvlacis moj post iz kontrksta i da ga tumacis kako tebi odgovara.
Sve je krenulo od tvoje kuknjave da nas je ova vlast unazadila, a da su tvoji zuti bili sjajni i bajni. Onda se sve prenelo na vremenske prilike i onu famoznu 2012. kad smo se mi svi przili, a vi dobili kisu. Onda si se smejao svima nama pa ti niko nije uzeo za zlo. E kad se stvar jednom okrenula poceo si da kukas i da se bavis tudjim atarima. Onda si poceo da tumacis svaki post kako ti hoces bez obzira na pravu sustinu.
Non-stop kukas kako je vlast (trenutna) najgora, kako samo kod tebe kisa nikad ne pada. Otkud ti znas koliko je kod mene palo kise i kolike sam imao prinose. Nemas pojma, ali zaslepljen svojom mrznjom ti si se sad izgubio u celoj prici.
Niti me interesuje koliko je kod tebe palo kise, ili nije, niti koliko ti je rodilo, niti sta sejes, niti tvoje misljenje niti ti uopste.
Lep pozdrav.
 
Zuti su sada naprdni,samo su se presaltali stranacki,cinjenica je da su davali 14000,a da nisu morali da daju,jer ni tada nisu imali podrsku poljoprivrednika,istih onih koji su sada zadrti naprdni odnosno nekadasnji radikalni,nisam primetio da su do 2012 sadasnji veliko-naPrdni odbijali 14000 po ha,subvencije min ekonomije na kupovinu traktora itd,prvi su bili u redu rano ujutru u trezoru,potom su 2012 doziveli prosvetljenje,i spoznaju da su zuti prodali preduzeca i zato davali 14000 po ha,e sada,sto nisu oni prodali Imt,Pkb...,nema veze,vazna je retorika vaginoustog,i dovoljna,da ubedi te moralne gromade naseg agrara u svakom selu-zvane obraz djon i vrba na vetru.

Послато са moto g(9) plus помоћу Тапатока
 
Jesam ja odgovorio na Cicijev post 🤔
Nemoj da izvlacis moj post iz kontrksta i da ga tumacis kako tebi odgovara.
Sve je krenulo od tvoje kuknjave da nas je ova vlast unazadila, a da su tvoji zuti bili sjajni i bajni. Onda se sve prenelo na vremenske prilike i onu famoznu 2012. kad smo se mi svi przili, a vi dobili kisu. Onda si se smejao svima nama pa ti niko nije uzeo za zlo. E kad se stvar jednom okrenula poceo si da kukas i da se bavis tudjim atarima. Onda si poceo da tumacis svaki post kako ti hoces bez obzira na pravu sustinu.
Non-stop kukas kako je vlast (trenutna) najgora, kako samo kod tebe kisa nikad ne pada. Otkud ti znas koliko je kod mene palo kise i kolike sam imao prinose. Nemas pojma, ali zaslepljen svojom mrznjom ti si se sad izgubio u celoj prici.
Niti me interesuje koliko je kod tebe palo kise, ili nije, niti koliko ti je rodilo, niti sta sejes, niti tvoje misljenje niti ti uopste.
Lep pozdrav.
Eee, sad si ga bas zasrao😂
Kako bi negirao to sto si rekao a postavio sam ti crno na belo ti sad lupas nesto trece!
Ako dobro vidis onda ces primetiti da si se meni diirektno obratio a ne Ciciju.
Koliko ja vidim pokusas da se izvlacis, nista drugo! Time ti pokazujes sebe!
Pusti ti zute i ove, nije tu bilo reci o tome, jasno je svima.
Na kraju krajeva vise si ti od mene bio za te zute koji su te okruzili cak i do avlije.
Tako da mani me takvih prica.
A sto se tice te kise iz 2012 hocu da mi nadjes jedan jedini post gde sam se ja smejao nekome. Ovo ti je totalna neistina.
Ta se prica vrti od onda da mi u Juznom Banatu uvek dobijemo kisu u to vreme sto nije uopste tacno. Bilo je onda, priznajem ali nikad ni u jednom postu nisam nekoga provocirao ili smejao se tome sto je neko imao strasnu susu dok smo mi dobili kisu.
Za razliku od tebe prosle godine si kukao mnogo vise od mene i ne pitaj me otkud znam koliko je padavina bilo kod tebe jer sam si postavio litraze po mesecima ali na zalost zaboravio si i sad svasta pises.
I da znas da si mnogo vise dobio od nas ovde.
Mislis da me zanimaju tvoji prinosi? Ne, nikako, ne zivim ja od prinosa i padavina u ataru Tovariseva budi siguran!
Bezis od istine i zelis da negiras laznim demantima istinite cinjenice!
To mi se ne svidja, inace da nisi pokusao sa ovim postom da napravis od tebe heroja ne bi uopste reagovao!
Sto rece, srdacan pozdrav iz lepog Juznog Banata!
 
Ja mislio da je naš Savo neka junačina, a on misli na duge gaće. Kako ćeš se kod neke komšinice mađarice pojaviti sa dugim gaćama, pa još ako imaju učkur, a on se zamrsio pa neće da se otpetlj, a koncentracija počne da popušta...;)
 
evo kako se konobar pravda

dobri su komentari, evo jednog:

Ako je ukinuo subvencije sa 14.000 na 4.000 din. Neka svako izracuna koliko su ga opljackali ovih 9 g. Na primeru od 10. h. to izgleda ovako 10x10.000=100.000 din. godisnje puta 9 g. je 900.000 dinara ili 7.653 eura. Jedan SOLIDAN traktor.
 
A o cemu raspravljati kad vecina lupeta da ih treba skroz ukinuti jer navodno to je zlo koje je dovelo do povecanja arende i bla-bla-bla!
Zasto da mi budemo normalni i da licimo na normalan svet?!
Pa mi smo bombardovanje pregurali i istrpeli a ne nikakve subvencije, zar nije tako? Mi smo neunistivi!
 
Људи, дајте ућутите!

Ако види неки Македонац, којих има на форуму, има да нас убије у појам са износима субвенција које остварују код њих, па кад чујемо, да гледамо у празно барем у наредних фртаљ сата.

Или да потанко наброје Тончи, Ајванхо или 577 какве су субвенције у Хрватској, па да посумњамо да ипак нисмо лидери у региону.

:(
 
Nazad
Vrh