Subvencije u poljoprivredi za 2021 godinu

Najmanje se dobije za čisto ratarstvo što, pretpostavljam, radi Matijević. Tada se dobiva oko 260 €/ha + 150l subvencioniranog dizela po ha.

da valjda on radi cisto ratarstvo samo, spomenuo je od 300-600 subvencija po hektaru stim da je 600 valjda najvise i to je za repu. a cena za gorivo cini mi se da je rekao da je 0.5 eura za litar. videcu bas da nadjem taj clanak zabelezio sam ga negde.

---
bravo Peet, u centar. Mi smo najveca rupa Evrope gde se namerno unistava selo, zatvaraju skole i teraju deca da napuste svoje domove da bi bilo dovoljno robova za fabrike koje subvencionisemo 10000 evra po radniku a deca nam u njima rade za 300.
 
Kod nas u Makedoniji 200e po hektaru za povrsine manje od 5ha jecam/psenica/pcenka i tako dalje a 240e od 5ha do 50ha
Ukoliko koristimo sertificirani semenski materijal jos 100e/ha ako prinosi budu iznad 3t na jecam i 4t na psenicu..

Od ove godine imamo i 50% jeftiniju naftu ali limit je do 100.000 denare t.e 1650 eura po korisnika
Ne znam kako posle ovoga naše ministarstvo nije sramota da se uopšte oglašava u javnosti. Makedonija svojim poljoprivrednicima daje 30.000 dinara po hektaru, premiju na prinose i 50% jeftiniju naftu. Kako drugačije da gledam na naše 4.000 osim kao na podsmevanje i kako bi poljoprivrednici u Srbiji mogli da se osećaju osim poniženo?
 
Upravo i meni stigla poruka...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Опа бато, купује се мечка....а кука се како се нема новаца...па много су нам велике субвенције ово треба под итно да се смањи на једно 10 евра по Ха...да се појединци не бахате :ROFLMAO: 😂 :ROFLMAO: 😂
 
Nazad
Vrh