Subvencije u poljoprivredi za 2021 godinu

Pre 3 nedelje dobio rešenje za 2021 za ovčarstvo,para još nema...
Preključe dobio još dva rešenja.Jedno ,takođe za ovčarstvo za 2020 god, na koje sam imao žalbu jer mi je prvenstveno odbijeno (ne zbog moije greške) To su tek ove godine rešili pozitivno.I drugo rešenje za kupovinu kvalitetnih priplodnih grla 50% povraćaj. To je za 2019 god. Imao sam dopunu za taj predmet ,iako sam im sve uredno poslao... I tek sad su mi rešili predmet posle mojih 100 ispisanih mejlova ipoziva.E sad je pitanje za milion dolara kad će biti pare.
 
Jel bilo u 2021-prvoj nekih subvencija za navodnjavanje?
Uzimao sam neka creva, kpk trake i u junu julu su mi rekli bice krajem godine, zaboravio sam tada da pitam, pa me zanima dal mogu da dobijem neki pivracaj?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Jel bilo u 2021-prvoj nekih subvencija za navodnjavanje?
Uzimao sam neka creva, kpk trake i u junu julu su mi rekli bice krajem godine, zaboravio sam tada da pitam, pa me zanima dal mogu da dobijem neki pivracaj?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
Mislim da sad ne mozes nista sa tim. Vecinom pozivi izadju pocetkom godine pa tad treba i uzimati ako nesto planiras za navodnjavanje
 
Uzeo sam to sve cini mi se u martu, tada sam pitao za povracaj u opstini i oni su mi rekli nista sada nema, bice tek krajem godine...

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pa za sve uzeto u 2021.godini (što se nalazi u prihvatljivim investicijama) mozes sada poslati racune i traziti povrat po ovom konkursu koji je sada vazeći.
 
Zbog toga sam i pitao, jer za svu mehanizaciju su prebacili sada.
Vaze isti uslovi za mehanicaciju i za sisteme za navodnjavanje, potrebni su isti papiri?

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh