Subvencije poljoprivredi za 2014

Ja sam isao prvi dan jer sam razmisljao kao i Branko. Kisa je napadala, ne moze da se radi. To me ceka svakako, onda barem da se iskoristi momenat.

@savato
Skines formular sa sajta. Neko je kacio link i ovde u temi stranicu-dve u nazad.
 
Gde su sad one price sad i ne trebaju subvencije kad je setva prosla...:haha:jos ce neko stradati ispred nekog trezora kao u Ukrajini:haha:jebote sta nam rade kao ovce na klanje idemo(malo sale)Ipak zavise ljudi od tih subvencije ma kolke bile i 2 000din po ha samo da se uzme koja crkavica ja cu otici malo kasnije tamo polovinom meseca kad se razidje guzva.
 
Ipak su subvencije socijala od koje mnogi zavise to je naša realnost i ne treba ljude koi stoje u redovima omalovažavati jer da svako od njih ima 10000e u đepu sigurno ne bih još od sinoć čekali ispred trezora teško nama pored ovakve države
 
Ipak su subvencije socijala od koje mnogi zavise to je naša realnost i ne treba ljude koi stoje u redovima omalovažavati jer da svako od njih ima 10000e u đepu sigurno ne bih još od sinoć čekali ispred trezora teško nama pored ovakve države

U pravu si druže ali veruj mi (bio sam samo da uzmem obrasce) ima više onih što imaju i više od 10000 E u džepu.
 
Ja danas podranio u trezor i kada sam video onoliku guzvu samo sam se okrenuo i pravac kuci ko da su odma isplacivali subvecije!
 
А ја такође у Врбасу, дошао у пола девет а у пола једанаест завршио. Све то иде само када је ситуација мирна:osmeh:
Ево и једне фотографије како је то изгледало:
slika031.jpg
 
Narod je MARVA kad dodje do ovakvih situacija i to nemoze niko da ospori, koliko god imao para u dzepu treba sacuvati dostojanstvo!!!
Predao malo cas u posti sve uredno popunjeno, sa danasnjim datumom i izbegao neprijatnosti...dosao do trezora tek onako i pored rednih brojeva ima problema al umerenog inteziteta.
Sa srecom kolege u narednim danima predavanja zahteva, ja bi vam toplo preporucio postu kao izbor :ppozdrav:
 
Ja od kuće krenuo u 12:15.U trezor stigao u 12:30.U 13:05 predao za naftu i onaj zahtev za 6000rsd.Poslednji predao za današnji dan i 94 sam na spisku.To iskustvo da krenem pred sam kraj radnog vremena imam iz čekanja po MUP-u.
 
I ja radim kao diklofen od kada idem u drzavne ustanove. Jutros me drug zeznuo da odemo u 7h zbog predaje zahteva kad ono preko 50 ljudi tamo. Mi lepo u kafanu, pa u Novi Sad i dosli oko 15 do 12 ponovo i za pola sata nas 4 sve obavili sta smo mogli :D
 
Nazad
Vrh