Subvencije poljoprivredi za 2014

U senti ujutro u pola 6 oko 150 ljudi, ja dobio redne brojeve za sredu prepodne....Uffffff
 
U 8časova i 20 minuta, predao zahtev.Bio sam ispred trezora oko pola 8.Za gorivo i veštačko đubrivo ne primaju.
 
Važe li računi za gorivo sa svih pumpi ili samo sa NIS-a :sta: i treba li se euro dizel pravdati saobračajnom knjižicom :sta:
 
Koje je to izivljavanje nad narodom ,ono sto si popunio za registraciju ,sad opet isto popunjavas i opet predajes.a oni sve to imaju crno na belo, al sto da te nezezaju kad mogu jos sad u eri kompjutera stisnes i pokaze se sve,ma pod hitno im uzeti kompjutere ,pre je sve bilo efekasnije ,njima sluze kopjuteri samo za igrice i za nista vise.
 
Ja sam oko 10h svratio do Pancevackog trezora, guzva je poprilicna, podeljeni su brojevi za danas i za sutra. Ko hoce moze sutra ujutro da ode i da dobije redni broj za sredu. Inace, red odrzavaju dva policajca.
 
U Vrscu sam u dva navrata prosao pored trezora,straobalna slika ( podseca me na proslogodisnje prijavljivanje ) ljudi stoje u redu u trezoru i ispred trezora - kao da se nisu ni pomerili !:zli:
 
Danas predao u 8.03 kao drugi u redu.:osmeh: Nas trojica dosli iz Stapara i jedan za drugim predali. Sad jos samo da uplate:haha:
 
Skupilo se u Pancevu nas 250,u 8 su poceli da rade i poceli su da ulaze svi bez reda i discipline. Pa nisu primali zahteve pola sata , dok nije dosla policija.... Ja sam stigao tamo u 5 sati i predao u 11 sati.
 
Nikad lakše nisam obavio predaju zahteva za subvencije.
Stao u red oko 10 sati i u 11 završio.

Ljudi u trezoru su bili izuzetno korektni.
 
Ne vidim razlog za ovoliku guzvu i frku...Dal dobio novac 1 juna ili 15 avgusta,apsolutno mi je sve jedno,mozda nekome nije ali ja necu zuriti i stajati u redu kao da nemam hleba da jedem,od guzvi se jezim i gledam da ih obidjem kad god mogu!Samo mi reciti strukturu biljne proizvodnje uzmete odmah i popunite,ili idete ranije pa kuci popunjavate?!Jedino bih to mogao preuzeti iz Trezora ovih dana kada budem isao,da barem to imam spremno
 
Nazad
Vrh