Subvencije poljoprivredi za 2014

60 litrara ,može i Euro Dizel bez prikazivanja saobraćajne
I jos samo ovo,da li mora gorivo od jednom sve predati ili moze i sukcesivno do popune kvote?Ja nemam ni polovinu kupljenog ali imacu mozda do juna-jula pa da tad predam,inace za djubro mogu sutra da preuzmem racune,posto sam dosta iskesirao a nisam uzimao racune
 
I jos samo ovo,da li mora gorivo od jednom sve predati ili moze i sukcesivno do popune kvote?Ja nemam ni polovinu kupljenog ali imacu mozda do juna-jula pa da tad predam,inace za djubro mogu sutra da preuzmem racune,posto sam dosta iskesirao a nisam uzimao racune

Moraš sve račune za naftu odjednom da predaš, takođe i za veštačko. Znači imaš pravo da predaš jednom za naftu i jednom za veštačko ako nepredaš dovoljno računo ostalo ti propada i dobićeš pare samo za one račune što predaš
 
Prvo treba da uzmem setvenu strukturu jer gospođa (čitaj kučka) mi nije dala u petak (a mom deranu ispred mene je dala) pa tek onda popunjavanje za 6000,a ostalo sledećom prilikom
 
I jos samo ovo,da li mora gorivo od jednom sve predati ili moze i sukcesivno do popune kvote?Ja nemam ni polovinu kupljenog ali imacu mozda do juna-jula pa da tad predam,inace za djubro mogu sutra da preuzmem racune,posto sam dosta iskesirao a nisam uzimao racune
pitaj na pumpi,obično imaju račune za gorivo što mušterije nisu odnele a vole za njih da uzmu koji dinar :osmeh:
 
Što niste fotokopirali setvenu strukturu prilikom obnove registracije...

Zato što mi je gospođa obrisala ni sam neznam koliko,svađali se satipo na šalteru,hteo je udaviti :udri:::samo bes::

- - - - - - - - - -


Taj nisu ni prošle godine prihvatali kod nas,nego isti,sa dosta više kolona u rubrici za popunjavanje
 
Prvo treba da uzmem setvenu strukturu jer gospođa (čitaj kučka) mi nije dala u petak (a mom deranu ispred mene je dala) pa tek onda popunjavanje za 6000,a ostalo sledećom prilikom

Setvenu strukturu moras uzeti ada bi mogao sabrati povrsine i zasejane kulture ili se taj papir prilaze uz zahtev?(nemogu se setiti kako je bilo prosle godine)
Pitam jer ja imam pepisku sta je na kojoj parceli zasejano,pa ako je samo zbog toga da se ne guram dva puta u red.
 
Taj nisu ni prošle godine prihvatali kod nas,nego isti,sa dosta više kolona u rubrici za popunjavanje[/QUOTE]

Ovaj sluzi da upises zbirno,npr. kukuruz u jednoj koloni ukupno pa zatim suncokret u drugoj koloni ukupno i sve sabrano zajedno na kraju dole skroz,a onaj na koji ti mislis je upravo setvena struktura..
 
Naši su bili ažurni prošle nedelje ,davali SS I obrazce za popunjavanje (keš) a naftu I đubrivo neće primate (samo sa fiskalnima hoće)dok ne bude promena pravilnika

- - - - - - - - - -

Naši su bili ažurni prošle nedelje ,davali SS I obrazce za popunjavanje (keš) a naftu I đubrivo neće primate (samo sa fiskalnima hoće)dok ne bude promena pravilnika
 
Nećemo mi subvencije,ne trebaju nam one,to samo diže cene zakupa,to nije razvojno,to ne valja .....a redovi dan ranije.Pa nije se tako u redovima stojalo ni kod Slobe za ulje i hleb.E jebeš poljoprivredu šta je dočekala.
 
Nazad
Vrh