Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Dragi kolega jako lose razmisljas. Izadji na izbore i KAZNI one koji po tvom skromnom misljenju nisu vise zasluzili da budu u parlamentu. Nemoj ih nagradjivati svojim neizlaskom na moguce izbore..
A ko je to od ovih aktuelnih igraca na politickoj sceni zasluzio?
Da vratimo demokrate u cija smo obecanja poverovali 2000-te, i na kakav nacin su nam uzvratili?
Da vratimo Kostunicu i Bubala koji su 2007 tukli svinjare i poslali zandarmeriju ko da smo Al Kaida?
Ili da dovedemo "nove" likove u vidu Dveri koji svu svoju politiku zasnivaju na teoriji zavere i pljuvanju zapada i stranih placenika?
 
Glasaj za koga god ti volja samo molim te KAZNI one koji su nas doveli u ovaj polozaj. Kaznjavamo ih tako sto izlazimo na izbore a neglasamo za njih. Ako budemo svi sedeli kod kuce onda nista nnismo uradili nego samo aminovali njihove postupke tj. kao da se slazemo sa njihovom politikom. Jos jednom MOLIM da izadjeti svi na izbore i KAZNITE one koji nisu ispunilli svoja obecanja. Kako da ih kaznimo tako sto izadjemo na izbore i glasamo za bilo koga samo NE za njih. HVALA citanju posta.

- - - - - - - - - -

Ja sam predao tek posle 20-tog tako da jos nisam ni isao da proveravam stanje u banci...
Kad god novci dosli oni su dobro dosli....
 
Juce uplaceno za naftu predao prvog dana i nocas bez guzve za dobijeni iznos kupljena nova nafta. Sto bi rekli kako doslo tako i otislo :)
 
Ministar danas izjavio
Knežević je dodao i da ima zastoja u isplatama subvencija poljoprivrednicima, ali, kako je naglasio, Ministarstvo poljoprivrede je uradilo sve što je bilo u njegovom domenu, te da su prema trezoru uputili zahtev za isplatu tih subvencija, ali da zbog restrikcija u budžetu u ovom trenutku oko tri milijrarde dinara čeka na plaćanje
poljoprivrednicima.

"Očekujem da će taj novac biti pušten posle ponedeljka, za četiri dana, kada bude utvrđen rebalans budžeta i takođe očekujem da poljoprivrednici sredstva dobiju brzo", kazao je on.

Ja ga nisam razumeo posle kog ponedeljka .
 
ma odradili su vecinu posla koja je bila neizvodljiva , sto treba da znaci da sledece subvencije treba da se isplate na vreme i kada nam pare trebaju da kupimo vise djubriva i povecamo proizvodnju.
 
imaju i penzioneri pravo na subvencije ja isao da pitam za tog komsiju i rekli mi neka dodje da podnese zahtev. sto je covek i uradio.
 
Meni su iz Kancelarije za Agrarna placanja rekli da svi zahtevi iz 2012 su obradjeni i poslati, i da u roku od 7 dana od prijema obavestenja pare moraju da legnu. Osim u slucaju kad nesto nije uredu sa zajtevom. A subvencije za zemlju jos naplatio :( mada je kod nas vec uveliko isplacuju. Za gorivo nisam ni podnosio jeftnije mi je da kupim po 100din
 
valjda ce biti ove nedelje:sta:
Nemamo mi vise samopostovanja ni licnog dostojanstva,cekamo kad ce nesto da nam udele,i kada se to desi,presrecni smo.Za to vreme skidaju nam cene na svakoj nasoj robi,uvoze ko zna sta i obaraju cene.Vlada i ministarstvo radi za potrebe tajkuna i velikih zemloposednika,otkupljivaca i preradjivaca,a mi mirno sedimo i gledamo,kao da se ne radi o nasoj kozi.
 
Nazad
Vrh